reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

500 plus

Szczerze mówiąc - dobrze że poruszyłaś temat, bo ja też bym nie wiedziała ;-)
Obawiam się jutro dzwonić, dlatego najpier tu napisałam, myśląm że może ktoś miał podobna sytuację. Boję się że będzie trzeba zwracać ale zobaczymy co mi jutro powiedzą
 
reklama
Może nie będzie aż tak źle. Bo w sumie świadczenie Ci się należało. Daj znać co Ci powiedzą.
 
Na pewno będzie trzeba zwracać bo szło to z „puli” z gminy w której mieszkałaś, a powinno pojsc z miejscowości w której teraz mieszkasz. Niestety. 🤷🏻‍♀️
 
Na pewno będzie trzeba zwracać bo szło to z „puli” z gminy w której mieszkałaś, a powinno pojsc z miejscowości w której teraz mieszkasz. Niestety. 🤷🏻‍♀️

Na pewno będzie trzeba zwracać bo szło to z „puli” z gminy w której mieszkałaś, a powinno pojsc z miejscowości w której teraz mieszkasz. Niestety. 🤷🏻‍♀️
Zwracać to bym musiała wtedy gdybym pobierała w dwóch miejscach
 
@Uullaa1988 No niestety działa to tak, że poszło nie z tego MOPSu co trzeba i będą kazali zwrócić... A nowy nie miał wniosku, więc nie miał obowiązku wypłacania.... W razie czego możesz zapytać - a czy można uznać, że mieszkałaś np. u rodziców którzy mieszkają na terenie tego pierwszego mopsu.
 
@Uullaa1988 No niestety działa to tak, że poszło nie z tego MOPSu co trzeba i będą kazali zwrócić... A nowy nie miał wniosku, więc nie miał obowiązku wypłacania.... W razie czego możesz zapytać - a czy można uznać, że mieszkałaś np. u rodziców którzy mieszkają na terenie tego pierwszego mopsu.
 
reklama
Tzn my dalej zameldowani jesteśmy i tu i tu. Więc może mogę powiedzieć że jeszcze tam mieszkaliśmy
 
Do góry