reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

PYCHO ciesze sie ze bedziecie razem,tzn ze mezus juz wraca do zdrowka :laugh:CAMMI z tymi plemnikami masz racje ze" dziewczece" zyja dluzej ale "chlopczykowe za to sa szybsze wiec szybciej docieraja do jajeczka to wedlug tego to moim PUKACZEM jest chlopczyk ale mam nadzieje ze zobacze w sobote na USG kto mi coraz mocniej daje znaki. :D
 
reklama
Hej ;)

Cammi ja tez o tym słyszałam i byłam pewna, ze wyjdzie dziewczynka, bo przytulanka były tylko dwa razy w 9dc i 11dc, ale kto mógł przewidzieć, ze moja owulacja przypada szybciej :laugh: bo na to wychodzi, zreszta w miesiącu poprzedzajacym zajscie w ciąże byłam u gina tez w 11dc i mi wpierał, ze w ogole nie ma owulacji, a to juz tez chyba było po. A po ciazy zobaczymy jak bedzie bo czasem wszytsko wraca do normy albo hormony jeszcze bardziej szaleja:) Ale na pewno bedziemy próbowac przed owulacja:)
 
Cześc dziewczyny!

Ja uwarzam że ten sposób na dziewczynke jest najlepszy bo my też tak sobie zrobiliśmy Polcie która teraz rośnie w brzuchu.A jak szał zakupowy was dopadł?
 
Potwierdzam to ze"chlopczykowe" plemniczki sa szybsze niz"dziewczece" bo przytulanko bylo w dniu jajeczkowania a dzis na USG wyszlo mi ze bedzie..............(reszta na watku o plci) :laugh:
 
cześć dziewczynki serdecznie pozdrowionka nie było mnie kilka dni a tu już tyle nowych wiadomości gratuluje wszystkich nowych synków i córeczek!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D
GRATULACJE!!!!!
Dziewczyny a tak na marginesie to mam pytanie czy można stosować jakieś balsamy brązujące do ciała mam na myśli nie samoopalacze ale np. balsam brązujący Ziaja "Sopot" lub inne balsamy z wyciągiem z orzecha co to poprawiają koloryt skóry?
No bo ja narazie to tylko stosuje balsamy dla kobiet w ciąży a wtych liniach nie ma nic brązującego!
A ja jestem biała jak zimą :mad: :mad:
 
Ja z wyjątkiem Oliwki Nivea dla dzieci i ciężarówek nie używam nic ciążowego, mam normalne balsamy do ciała, brązujące tez i samoopalacz. Taką mam fantazję, a co!
 
A mi niestety pozostala oliwka nivea bo od jakiegos czasu mam problemy ze skóra wiec o balsamach brazujacych zapominam na jakis czas.Za to pije codziennie szklanke soku marchewkowego wiec nie przypominam "córki piekarza"
 
No a ja niestety tak :mad:
A na dodatek wczoraj trochę swędziała mnie twarz a dzisiaj wstaje a tu jakaś okropna wysypka i to nawet nie wiem po czym?? Może zjadłam coś prykanego czy myslicie że to w jakiś sposób zagraża maluszkowi???
może powinna powiadomić swojego lekarza czy może u was to kiedyś też się zdarzyło???
Teraz nie dosyć że jestem biała to jeszcze mam cetki czerwone na twarzy :mad: :mad:
 
czesć dziewczyki :)
ŻABKO taka wysypka mogła wyskoczyć ci od zjedzenia czegoś (mi na przykład coś takiego wyskakuje po truskawkach, ale tylko wtedy gdy zjem ich za dużo :()...myślę, ze u Ciebie to też jest po zjedzeniu czegoś, jeśli nie będzie Ci to znikało to wtedy chyba nie zaszkodzi spytać się lekarza, ale jeśli nie masz tego na całym ciele, to raczej nie jest to groźne (ja tak przynajmniej myślę)...

a jeśli chodzi o balsamy brązujące to moim zdaniem nie szkodzą, ja również stosuję takie i wcale nie specjalne ciażowe tylko zwykłe dostępne w drogeriach...specjalny krem stosuję tylko na rozstępy, bo szczerze to nie chciałabym z nimi zostać po porodzie ;)
 
reklama
Do góry