reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tydzień od OM a brak zarodka

Słuchaj moja sytuacja była z góry skreślona ciąża się cofa nie rozwija itd a ja miałam nadzieję czułam że jest ok. Na fotelu gdy zobaczyłam USG popłakałam się ze szczęścia. Wierzę że będzie też tak u Ciebie ! Kiedy masz lekarza ?
 
reklama
Może i u mnie stanie się cud...
Bo szczerze Wam powiem, że już tracę wiarę. Jestem wierząca, ale mam po prostu tak ogromny uraz do Boga, serio. Podczas ostatniego poronienia w szpitalu ksiądz powiedział mi, że poroniłam, bo bylismy przed ślubem z narzeczony. I nadal jesteśmy. Wkurzyłam się po tym tekście strasznie i jakieś samozaparcie we mnie wstąpiło.
Co za bzdury ksiądz wygaduje🤬 ja jestem 14lat po ślubie i druga strata w ciągu trzech lat. I co? Pewnie dlatego że kościoła nie odwiedzam
 
Do góry