reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tyg.ciąży a brzuszek...

Dzieki za słowa otuchy. Chyba trochę panikuję. To dlatego, ze 5 lat temu poroniłam, ale wtedy to byl dla mnie szok. 1 dnia dowiedzialam sie o ciazy, a 2 jyz jej nie mialam, wiec moja glowa byla w wielkim szoku. I dopiero po pol roku przezywalam poronienie. Dopiero wtedy do mnie to doszlo, wiec teraz jest ogromny steach. Chociaz bywa taki dzien, ze nie mysle calymi dniami o tym, ze jestem w ciazy. I to mi ulatwia. Chociaz teraz duzo odpoczywam, wiec nie piwinno nic sie stac.
 
reklama
Dzieki za słowa otuchy. Chyba trochę panikuję. To dlatego, ze 5 lat temu poroniłam, ale wtedy to byl dla mnie szok. 1 dnia dowiedzialam sie o ciazy, a 2 jyz jej nie mialam, wiec moja glowa byla w wielkim szoku. I dopiero po pol roku przezywalam poronienie. Dopiero wtedy do mnie to doszlo, wiec teraz jest ogromny steach. Chociaz bywa taki dzien, ze nie mysle calymi dniami o tym, ze jestem w ciazy. I to mi ulatwia. Chociaz teraz duzo odpoczywam, wiec nie piwinno nic sie stac.
Tak trzymaj. Na marną otuche. Czesto pierwsza mloda ciaze organizm usuwa. Teraz jestes starsza i z dnia na dzien bedziesz rosla:-)
 
Naucz się cieszyć tym co masz, maluszek odczuwa twoje niepokoje i strach. Będzie dobrze. A to forum jest po to żeby się wspierać.
 
Spokojnie, ja nie czułam żadnych objawów po za sennością, ale i tak pracowałam do 8 miesiąca do godziny 18 i to z dziećmi, czułam się ogólnie dobrze. Brzuszek dostałam pomiędzy 7-8 miesiącem ciąży, więc u Cięcie też będzie prędzej czy później. Na zdjęciu brzuszek dzień przed porodem, synek urodził się jeden dzień przed terminem, ważył 3460g. Przytyłam łącznie ok 8 kg. Wychodząc ze szpitala ważyłam 1 kg mniej niż przed ciążą, więc wielkość brzuszka o niczym nie świadczy :tak:
 

Załączniki

  • IMG_20180313_203052.png
    IMG_20180313_203052.png
    270,1 KB · Wyświetleń: 283
Jesli to twoja pierwsza ciąża to bądź spokojna.
Ja jestem w 16 tygodniu i dopiero zaczyna się coś pokazywać :) Ale nie jestem też szczupła :)

Z tym usg to jakiś mit. Ja chodzę co prawda prywatnie , ale mam co 5 tygodni i nic się nie dzieje :)
 
Nie no ona chce brzuch w 8 tyg kobiety skąd wy się bierzecie?:D
Dziecko ma 2 cm.
Ja połowę ciąży nie czułam się jak w ciąży.
A brzuch pojawił się dopiero w 20 tyg serio;).Wyluzuj;)
 
Witam.
Jestem w 8 tyg.ciąży i w ogóle nie czuję po brzuchu, że jestem w ciąży. Czy to normalne?
Nie mam za wiele objawów prócz tego, że chodzę wcześniej spać i raz mam twarde piersi i bolą, a raz miekkie jak przed ciążą.
Wizyte u gina mam dopieo 29.03 a usg na 12 tyd. Mam jakies obawy. I nie wiem czy wczesniej orywatnie nie zrobie usg, ale tez nie wiem, bo slyszalam, ze nie mozna tak czesto usg robic, a jamialam robione w 5tyg i 6.

Ja mam ciaże zagrozona I bylam w szpitalu I robili mi codziennie usg Itp, wyszlam ze szpitala poszlam do swojego ginekologa I zapytalam mu sie otwarcie czy badania ginekologiczne I usg wplywa na dziecko I czy moze cos byc nie tak z dzidzia. On odpowiedzial, ze te badania nie sa inwazyjne, wiec nie maja wplywu na to czy kobieta poroni lub czy beda jakies komplikacje z dzieckiem. :)
 
Nie no ona chce brzuch w 8 tyg kobiety skąd wy się bierzecie?:D
Dziecko ma 2 cm.
Ja połowę ciąży nie czułam się jak w ciąży.
A brzuch pojawił się dopiero w 20 tyg serio;).Wyluzuj;)

Nie ona! Tylko autorka tematu! Zwracasz się do kogoś czy co robisz? I właśnie skąd Ty się wzięłaś bo co post to gorzej. Szacunku trochę bo każdy może mieć jakieś wątpliwości i pytania i po to jest forum. Autorka tematu ma jakieś obawy j chciała się nimi podzielić o uzyskać wsparcie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Ja miałam wrażenie na początku jakbym miała wzdęcia, ale faktycznie brzuch pojawił sie około 6 miesiąca także na brzuch spokojnie czekaj;) ja tez nie mogłam sie doczekać az sie pokazał [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry