reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może by tak...

reklama
Ja nie mam pojęcia, w 1 ciąży byłam przekonana ze bedzie dziewczynka jednak intuicja mnie zawiodła i teraz kompletnie nie mam rzadnych przeczuc. Kiedyś myslałam ze jak w koncu bede w tej 2 ciąży to będę na maxa zakręcona na dziewczynkę a tu nic. Wiadomo byłoby to coś nowego ale z drugiej strony drugi synek tez mi sie marzy takze jestem bez rzadnych preferencji, przeczuc. Ale bardzo bardzo ciekawa co tam siedzi w tym moim brzuszku.
 
Zawsze przeczucie miałam trafione, teraz... teraz mi się zdaje że córa, oczywiście każdy tak uważa. Pewnie z sympatii mi życzą. Szczerze mi to lotto, ale jeśli patrzeć na objawy ciąży i moje samopoczucie to tym razem jest zupełnie inaczej. Może zatem coś w tym jest :happy:
 
reklama
Chłopak mi tak jakoś od początku siedzi na myśli.
Wczoraj na USG pani dr czegoś się tam dopatrzyła między nogami ale na tak wczesnym etapie nie ma co przyjmować tego za pewnik :-)
Poczekamy - zobaczymy :-)
 
Do góry