reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

Arabella!

Skoro lekarz powiedział ,że wszytko oki to nie masz się co martwić. Zresztą skoro Michasi pępowinka też późno odpadła to widac taki urok twoich maluchów poprostu.

Co do fridy i gruszki to ja używam obydwu. Każda sprawdza się doskonale w innym wypadku, przy dużym katarze-frida, a przy "gilach" gruszka.:-D
 
reklama
Porade potrzebuje :tak: od kilku dni moja mala ma bardzo sucha skore na brzuszku, az jej sie luszczy ale tylko na brzusku i pod pachami. Smarowalam oliwka i nic, kremikami i nic kupilam jakis Mustela do suchej skory i ciagle sie luszczy :-(
Nie wiem czy to cos powaznego czy jak samo przyszlo samo pojdzie :confused:
 
ja slyszalam ze ponoc musi sie zluszczyc smarowac i tak dalej a w kapieli troszke to scierac
w czym ja kapiesz? najlepiej zeby cos tlusciejszego np oilatum (lepsza vitella)
 
A ja kilka dni temu odkryłam chusteczki "Dzidziuś",ale nie te zwykłe tylko w różowym opakowaniu z pantenolem i rumiankiem. Są super, świetnie nawilżają skórę malucha. Musze powiedzieć, że po regularnym przecieraniu buźki spowodowały zniknięcie potówek, z którymi walczyłam jakiś czas z takim sobie skutkiem.

Kaczusiu !

Polecam Oilatum.
 
A ja kilka dni temu odkryłam chusteczki "Dzidziuś",ale nie te zwykłe tylko w różowym opakowaniu z pantenolem i rumiankiem. Są super, świetnie nawilżają skórę malucha. Musze powiedzieć, że po regularnym przecieraniu buźki spowodowały zniknięcie potówek, z którymi walczyłam jakiś czas z takim sobie skutkiem.

Kaczusiu !

Polecam Oilatum.

a ja używam tych zwykłych, jak dla mnie są ok. Te różowe - za mokre... :sorry2:
 
Pytalam w aptece o to oliatum ale niestety pani o cyzms takim nigdy nie slyszala :-( moz epo prostu tu sie inaczej nazwya, a ja sie dogadac nie umialam.

Dzwonilam do pediatry i ona kazala mi mala oliwkowac 2 razy dziennie a pozniej po godzinie wycierac recznikiem, ze niby skora musiala sie zluszcyzc. Jak na razie pomoglo i mala wyglada o wiele lepiej :tak:
 
reklama
nie wiem czy ten temat już był,bo nie mam czasu czytać a szukać tymbardziej:czego używacie na ciemieniuchę,bo linomag jest do bani?
 
Do góry