reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywność fizyczna a starania o dziecko

Mamafasolki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2018
Postów
5 754
Dziewczyny, od jakiegoś czasu wróciłam do aktywności fizycznej (bieganie 2-3 razy w tygodniu po kilka km; aerobik, jazda na rowerze). Schudłam 10 kg. Zaczynamy starania o dziecko. I tu moje pytanie (przepraszam, jeśli może głupie, ale "mądra " koleżanka mnie nastraszyła, a same wiecie, że rozum i emocje nie zawsze idą w parze:;) - czy mogę kontynuować te moje działania w drugiej połowie cyklu? Czyli po owulacji? Wydaje mi się, że tak, ale potrzebuję jakiejś sensownej porady.
 
reklama
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Ja w pierwszej ciąży pracowałam do 34 czy 35 tygodnia, plus aerobik dla mam w ciąży, trochę basenu, spacery. Chodziło mi przede wszystkim o ten okres gdy już jesteś, a jeszcze nie wiesz, bo nie wyobrażam sobie wyrzucić treningów na dwa tygodnie w miesiącu;)
 
reklama
Do góry