reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia?? Uczulenie??

andzia111

Czerwcowa mama 2009
Dołączył(a)
8 Grudzień 2008
Postów
1 641
Miasto
sosnowiec
JA też proszę o jakąś rade . synkowi na wewnętrznej stronie dłoni pojawiła sie wysypka , dłoń jest szorstka. zaczerwieniona i ciepła . napewno nic niezjadł nowego , podaje wapno ale czy jest jekiś kremik , maśc którą moge posmarować rączke 2-latkowi ? wartałoby pewnie isc do lekarza ale w naszej przychodni jest tak że po każdej wizycie mamy bonusa w postaci , kataru , kaszlu , anginy itp. mam przypuszczenia iż może być to spowodowane tym iż od pewnego czasu zaczełam myć małemu rączki dorosłym mydłem , możliwe też iz wziął coś do rączek , np. zaśliniony przez psa patyk , ewentualnie może zadużo witamin lub miodku . ?
co o tym myślicie czy ktoś miał podobny przypadek??
 
reklama
Z tego co wiem, miód silnie uczula, nasza córcia mając lat 5 a pijąc zbyt często miód zaraz dostawała wysypki; a może skaza białkowa? Mały dostał już w wielki 5 miesiący z kolei córa mając 4 lata, ja bym spróbowała póki co maści z serii emolientów, oilatum krem lub emolium i odstawiła miód, wapna nie za dużo i nie za często bo pobudza jelita i może prowadzić do nieprzyjemnych biegunek, tak było u naszej młodej, ja mam zresztą to samo. A oprócz tego reszta skóry ok? Tylko w jednym miejscu ma tą plamke?
 
tylko dłonie , jedna w szczególności jest czerwona i sucha , smaruje emolium i to wapno ale fakt kupki są lużniejsze . odstawie miodek bo ostatnio sporoooooo go dostał. wiecie wygląda to jakby sie oparzył . dziwne bo namiljon procent niedotknął nic gorącego.
 
wszyscy mnie nastraszyli tymi choróbskami wiec chyciłam bablai do prywatnej pedjatrzycy uderzyłam . tak więc dziewczęta oskar dostał uczulenia od piaskownicy
icon_eek.gif
icon_eek.gif
icon_eek.gif
dostał zyrtek w kropelkach odczulający , maść na rączke ale tylko na noc i to wapno , mam też tym kremikiem smarować co miałam- emolium. tak wiec nic takiego. ale wpuść tu dziecko do piaskownicy to niewiadomo co ci złapie. masakra.
 
Do góry