reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia? Ząbkowanie?

Gosik880

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2018
Postów
350
Witam. Od kilku dni mam problem z córeczką. Mała strasznie trze oczka i nosek. Wcześniej robiła tak tylko przed spaniem, a teraz ciągle. Czasem też mruży oczka jakby jej coś przeszkadzało albo bolało. Oczy nie są czerwone ani załzawione. Czasem po spaniu ma zaschniętą ropkę w kącikach oczu. Ze spaniem jest problem bo wybudza się z płaczem i bardzo trze twarz. Do tego doszła zaczerwieniona pupka (tylko rowek). Nie ma żadnych luźnych kupek, krwi ani śluzu. Wydaje mi sie, że nie ma problemów z brzuszkiem. Ada ma 7,5 miesiąca. Odkąd skończyła 5,5 miesiąca zaczęłam ostrożnie i powoli rozszerzać jej dietę. Z nowości ostatnio dodawałam jej do zupki pierś z kurczaka (eko od rodziny) i odrobinę pietruszki. Wydaje mi się, że zaczyna jej wychodzić górna jedynka ( dolne wyszły jak miała 5 miesiecy, wtedy miała tylko kłopoty ze spaniem). Co myślicie? To alergia czy raczej ząbkowanie? A może jeszcze coś innego?
 
reklama
Rozwiązanie
Tez mnie interesuje, moja ma dopiero 2.5 miesiąca, ale właśnie drze oczka i nosek głównie przed spaniem , i ropieje jej oczko ,zaznaczam że mamy kota w domu
Tez mnie interesuje, moja ma dopiero 2.5 miesiąca, ale właśnie drze oczka i nosek głównie przed spaniem , i ropieje jej oczko ,zaznaczam że mamy kota w domu
 
Rozwiązanie
Do góry