reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Marzenixx

aniołek 14.12.09 [*]...
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2008
Postów
3 734
Miasto
Zachodniopomorskie
W związku z tym że wróciła Deszczyk i zaktualizowała swoją Tabelkę, proszę Was o opinie czy wolicie żeby została Tabelka czy nowa Lista Styczniówek którą wczoraj zrobiłam .Proszę wypowiedzcie się bo nie ma sensu abyśmy we dwie prowadziły owe listy
biggrin.gif
 
reklama
Sama już nie wiem, ale może lepiej niech będzie lista. Marzenix jest częściej na forum niż Deszczyk więc będzie na bieżąco wprowadzać dane.
 
Podpisuję się pod wypowiedziami których więcej wszystko jedno :-)
 
reklama
Mi to obojętnie ważne żeby osoba która się listą/tabelką zajmuje była w miarę często na forum żeby nie było dużych zastojów.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry