reklama

Antybiotyki w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez aga1919, 25 Sierpień 2016.

Malaja
Najlepsza odpowiedź Malaja, 25 Sierpień 2016
Zakażenie dróg moczowych jest bardzo w ciąży niebezpieczne więc ja nie uważam, że się pospieszyła. A antybiotyk jeżeli nie bierzesz go nagminnie jest... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. aga1919

aga1919 Zaciekawiona BB

Jestem w 21 tygodniu ciąży, robiłam wyniki i wyszło że mam białko w moczu, oraz szczawiany, mam również liczne bakterie. Lekarz ogólny zalecił żurawinę w tabletkach, więc kupiłam i kilka razy brałam, nadszedł czas wizyty u ginekologa.
    Zmartwiła się moimi wynikami.
    Zbadała mnie i powiedziała, że mam zapalenie ropne pochwy.
    A ja... Nie czuje żadnego pieczenia ani swędzenia, po prostu nic się nie dzieje.
    Przepisała mi antybiotyk Zinnat 250mg.
    Biorę ten antybiotyk ale czy pani ginekolog zbytnio się nie pospieszyła? Nie mam zaufania do lekarzy...
    Po wizycie w ten sam dzień miałam zasypkę z kwasu borowego, następna w poniedziałek. Położna doradziła żebym przed następnym pobraniem moczu zatkała sobie pochwę wacikiem kosmetycznym żeby żadne upławy nie dostały się do kubeczka z moczem. Co dziewczyny o tym wszystkim myślicie?

2. reklama
  3. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14284375 by Malaja, 25 Sierpień 2016
  4. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Głosów: 1
    Zakażenie dróg moczowych jest bardzo w ciąży niebezpieczne więc ja nie uważam, że się pospieszyła. A antybiotyk jeżeli nie bierzesz go nagminnie jest zdecydowanie mniejszym złem niż ewentualne zakażenie

Domyślam się też, że lekarka stwierdziła chorobę na podstawie oględzin a nie tylko badań z krwi więc nie sądzę by pospieszyła się z diagnozą.

Malaja, 25 Sierpień 2016 Najlepsza odpowiedź

Poleć forum