reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

Krusz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2021
Postów
31
Witam wszystkie Kobiety zaciekawione tym wątkiem :)
Od dzisiaj zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne DROVELIS szukam opini o skutkach ubocznych, dla porównania jakie najczęściej się pojawiają
 
reklama
Ja używałam Drovelis przez pół roku i strasznie bolały mnie piersi, moja ginekolog nawet sugerowała żeby zrobić USG czy wszystko jest ok ale ból pojawił się jak zaczęłam brać tabletki, od zawsze śpię na brzuchu a w tamtym czasie nie byłam w stanie bo tak bolały mnie piersi, w ciągu dnia też bolały, krótkie miesiączki między kolejnymi opakowaniami i ostatecznie ginekolog zmieniła mi tabletki z Drovelis na Slinda i problemy się skończyły piersi nie bolą czuje się dobrze w dodatku nie mam wogule miesiączki co dla mnie akurat jest dużym plusem 👍 to takie moje doświadczenia z Drovelis 😉
 
Ja również zaczęłam brać drovelis , aktualnie jestem na pierwszym opakowaniu ,narazie nie zauważyłam efektów ubocznych
 
Ja używałam Drovelis przez pół roku i strasznie bolały mnie piersi, moja ginekolog nawet sugerowała żeby zrobić USG czy wszystko jest ok ale ból pojawił się jak zaczęłam brać tabletki, od zawsze śpię na brzuchu a w tamtym czasie nie byłam w stanie bo tak bolały mnie piersi, w ciągu dnia też bolały, krótkie miesiączki między kolejnymi opakowaniami i ostatecznie ginekolog zmieniła mi tabletki z Drovelis na Slinda i problemy się skończyły piersi nie bolą czuje się dobrze w dodatku nie mam wogule miesiączki co dla mnie akurat jest dużym plusem 👍 to takie moje doświadczenia z Drovelis 😉
Hej, a jeśli chodzi o Slindę to zauważyłaś jakieś skutki uboczne?
 
Hej, a jeśli chodzi o Slindę to zauważyłaś jakieś skutki uboczne?
Slinde biorę od marca zeszłego roku i nie mam żadnych dolegliwości, przede wszystkim nie bolą mnie piersi jak po Drovelis i jak dla mnie dużym plusem jest brak miesiączki (od maja)
 
Gratuluję podjęcia odpowiedzialnej decyzji o antykoncepcji. Jeśli rozważasz przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych DROVELIS i interesują cię informacje na temat skutków ubocznych, to warto jest skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, którzy mogą dostarczyć ci dokładnych informacji na ten temat. Skutki uboczne mogą różnić się w zależności od organizmu każdej osoby i nie zawsze występują.

Najczęstsze skutki uboczne, które mogą pojawić się przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych, to:
  • Nudności
  • Bóle głowy
  • Wzmożona wrażliwość piersi
  • Zmiany nastroju
  • Spadek libido
  • Wzrost masy ciała
Jednak należy pamiętać, że nie każda osoba doświadcza tych objawów, a reakcje organizmu na antykoncepcję mogą być różne. Warto skonsultować się z lekarzem, który może dostosować rodzaj tabletek antykoncepcyjnych do twoich indywidualnych potrzeb i pomóc w monitorowaniu ewentualnych skutków ubocznych.
 
Gratuluję podjęcia odpowiedzialnej decyzji o antykoncepcji. Jeśli rozważasz przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych DROVELIS i interesują cię informacje na temat skutków ubocznych, to warto jest skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, którzy mogą dostarczyć ci dokładnych informacji na ten temat. Skutki uboczne mogą różnić się w zależności od organizmu każdej osoby i nie zawsze występują.

Najczęstsze skutki uboczne, które mogą pojawić się przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych, to:
  • Nudności
  • Bóle głowy
  • Wzmożona wrażliwość piersi
  • Zmiany nastroju
  • Spadek libido
  • Wzrost masy ciała
Jednak należy pamiętać, że nie każda osoba doświadcza tych objawów, a reakcje organizmu na antykoncepcję mogą być różne. Warto skonsultować się z lekarzem, który może dostosować rodzaj tabletek antykoncepcyjnych do twoich indywidualnych potrzeb i pomóc w monitorowaniu ewentualnych skutków ubocznych.



Ale spam.
 
Witam wszystkie Kobiety zaciekawione tym wątkiem :)
Od dzisiaj zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne DROVELIS szukam opini o skutkach ubocznych, dla porównania jakie najczęściej się pojawiają
Ja biorę to jedne z lepszych jakie brałam, nie są tanie,ale czuję się dobrze...jak narazie, chyba że coś się zmieni, bo czytam i w szoku jestem że takie skutki uboczne aż wierzyć się nie chce.
 
Ostatnia edycja:
Ja niestety odstawiłam , zaczęły się robić „ciężkie” nogi , opuchniete dłonie , czerwone stopy i ręce . Ginekolog niechętnie ale dał skierowanie na badania z krwi i bach , d-dimery wysokie. Także ja już niestety podziękuję za tabletki :(
 
reklama
Ja niestety odstawiłam , zaczęły się robić „ciężkie” nogi , opuchniete dłonie , czerwone stopy i ręce . Ginekolog niechętnie ale dał skierowanie na badania z krwi i bach , d-dimery wysokie. Także ja już niestety podziękuję za tabletki :(
A czy mówił twój ginekolog wcześniej o zakrzepicy itp, mi powiedziała że one właśnie tego nie wywołują.?
 
Do góry