reklama

Antyperspirant o delikatnym zapachu

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Mikofla, 11 Październik 2015.

1. Mikofla

Mikofla Początkująca w BB

Drogie mamy, poszukuję antyperspirantu, który nie ma zapachu intensywniejszego od perfum. Aby głównie działał, a nie pachniał, bo od zapachu mam właśnie perfumy. Zależy mi na maksimum świeżości.

2. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Ja polecam broker z ziaja,( używam tylko kulek ) praktycznie nie ma zapachu :tak: z tym, że jego nie używa się bez przerwy tylko na zmianę ze zwykłym dezodorantem.

3. reklama
  4. Plyskars

Plyskars Początkująca w BB

A wiecie jakie minusy ma bloker? Niektóre kobiety używają go w ciemno, a chyba nie wiedzą co je może czekać w przyszłości. Ja bym się nie odważyła.

5. Tropska

Tropska Początkująca w BB

O rany, też mnie wkurzają te bardzo pachnące antyperspiranty, bo potem człowiek się poperfumuje i nie wiadomo czym od niego pachnie.

6. Plyskars

Plyskars Początkująca w BB

Hahaha to było dobre :D I Chanel już nie pachnie tak samo :D

7. Ninika

Ninika Początkująca w BB

A teraz jest nowoś garnierowa atyperspirant w kremie. Ładnie pachnie, ale delikatnie, a co lepsze super działą. Skóra pod pachami nie jest wysuszona na wiór i szybko się wchłania.

8. malgorzata.nowak

malgorzata.nowak Początkująca w BB

9. Melaniaa

Melaniaa Aktywna w BB

Ja z reguły używam dezodotatu Ziaji w kulce albo z Vichy. One są naturalne, nie zawierają szkodliwych substancji i nie uczulają mnie, od zwykłych dezodorantów s prayu robiło mi się niestety uczulenie...

10. reklama
  11. Igorowelove

Igorowelove Zaciekawiona BB

ja uzywam kwiatowej rexony :) ladnie pachnie, ale nie jakos zbyt intensywnie :)

12. anorak65

anorak65 Zaciekawiona BB

Ja sama używam Lady Speed Stick aktywne działanie, takie nowe w fioletowych opakowaniach.
    Super pachnie i co najważniejsze, faktycznie ochrania przed poceniem, nie w 100%, ale znacznie mi się zmniejszyło jego wydzielanie.
    Tylko polecam zakup sztyftu, nie żelu, bo ten drugi może pobrudzić ubrania.

Poleć forum