reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aplikacja na telefon niania

eMa87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2016
Postów
399
Witam polecicie jakąś aplikacje na telefon niania elektroniczna? Jedziemy na wakacje i tam by nam się przydała. Nie korzystamy z tego nigdy nie było potrzebne ale teraz by się przydało żeby jak dziecko spi będzie można ruszać się z pokoju i kontrolować małego. Chciałam kupi jakąś najtańsza ale boję się że może być problem z zasięgiem poza budynkiem hotelu bo w opisie niby jest napisane powiedzmy "do 400 m. Na otwartej przestrzeni". Nie mam od kogo pożyczyć lepszej wiec może aplikacja bo do tego ponoć wystarczy dobry zasięg internetu. Polecicie coś? Może być płatna.
 
reklama
Najlepiej chyba ściągnąć kilka aplikacji i je przetestować w domowych warunkach, szczególnie jak sobie radzą z zasięgiem i czy potrzebują wi-fi. W hotelach, nawet jeśli mają wi-fi, to sygnał zależy od odległości od routera, bywa, że połączenie się urywa. Wątpię by aplikacja była tak dobra jak osobne urządzenie, ale nie ma sensu kupować nowego na jeden wyjazd.
 
Na wakacje w Polsce czy za granicą? Moja szwagierka z mężem korzystają z niani - PLAY nielimitowane rozmowy :D dzwonią do siebie, jedno zostawia telefon u dziecka w pokoju, drugi telefon jest przy nich :p przy darmowych rozmowach dobre rozwiązanie :)
 
Teraz to bez różnicy, bo jeśli wyjeżdżasz z kraju na mniej niż 3 miesiące to za połączenia płacisz jakbyś nadal była w kraju.
 
Internet będziemy mieli swój. Wakacje za granicą. Dzięki choć liczyłam na konkretne odpowiedzi
 
Do góry