reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum spotkań

Chciałabym, aby spotkanie odbyło się w


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
jak najbardziej! Może coś o twórczych zabawach dla dzieci w przyszłości? Dla mnie nadal 22 pasuje :) Może zrobimy tak, że przykleję temat i tam będzie aktualizowana lista, co Wy na to?
 
Sama inicjatywa super,tyle czy to takie spotkanie mam?

Samo spotkanie dziewczyn świetna sprawa,ale dla mnie to zwykłe spotkanie reklamodawców.Sama impreza to takie "targi".Nie chce i nie będę nikogo zniechęcać ale dodaje to co wiem.
Wolę spotkania przy kawce i swobodne pogaduchy.
Nie lubię takich spędów jak przy Pampers,a to mi się z tym kojarzy:)Może się mylę,ale tyle wynika z info które mamy.
 
Ostatnia edycja:
a dla mnie to takie ja wiem zbędne:confused:
mam 5 latka i 8 miesięczna niunię i np chustowanie dla mnie bez sensu:baffled:
ttematyka powinna być z góry podana bo na coś iekawego się piszę ale np na chustowanie już nie więc kiedy będzie wiadomo co konkretnie będzie na tapecie:confused:
 
Ewuśka, masz mylne wrażenie.
Przymusu nie ma. Nie chcesz przyjść - to nie przyjdziesz.

J&J jest partnerem ale to nie znaczy ,że BB bedzie na siłę wszystkich przekonywało,że ich produkty sa najlepsze.
BB zależy na tym by zaktywizować mamy. By wyszły z domu, spotykały się a przy okazji dowiadywały fajnych , przydatnych rzeczy a bez ponoszenia za to opłat.
Wyrażnie napisałam ,że nie chcemy zabierać czasu z całego spotkania bo ono ma wam sprawiać przyjemność a nie zanudzać.
A kawa i herbata też sa przewidziane ;-)

Aneczko, to są propozycje tematyczne. Przy kolejnych spotkaniach ustalimy datę i od razu poinformujemy o temacie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry