reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bąbel / torbiel na wardze u 3 latki

Ania_Beata

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Marzec 2014
Postów
3 854
Cześć, chcialabym zapytać, czy któreś z Waszych dzieci starszych niż niemowlak miało taki bąbel na górnej wardze. Wiem ze u niemowlaków to może być tzw. ssawka, ale moje dziecko nie jest już karmione ani piersią , ani butlą. Byliśmy u pediatry, ale ona temat zignorowała. Powiedziała ze nic tam nie widzi.
DD0D16C0-D6AD-44DE-BCE4-5FE609FA9D73.jpeg
B645AF83-46AC-4D2F-B6F1-EAD9F6A8B26E.jpeg
0E190331-3A91-437B-8EA6-184DCFFC3E9D.jpeg
DD0D16C0-D6AD-44DE-BCE4-5FE609FA9D73.jpeg
 
reklama
może coś ugryzło w wargę? ja też miałam tak z moją małą i własnie okazało się, że komar wstrętny wleciał i ją dziabnął w nocy najprawdopodobniej.
 
Moja córka 2.5 roku też to ma od bardzo dawna, czasami robi się z tego taka sucha skórka i odpada, sle tworzy się na nowo. Nie wiem do jskiego lrkarza się udać.
 
Moja 9 miesieczna corka ma to samo. Na początku mówiono nam ze to ssawka. Od intensywnego ssania. Dziś usłyszeliśmy ze to może być naczyniak. Szukamy chirurga specjalizującego się tym tematem i zapisujemy się na usg
 
reklama
Do góry