reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania nasienia

A więc podsumowując i biorąc pod uwagę oba wyniki....

Są w porządku!!! [emoji4]

Minimalnie obniżona ruchliwość zwalilabym na tą nieprawidłowa lepkość. Niestety na wynikach nie ma napisane, jaka ta lepkość, za duża, za mała...?
Jeśli za duża może pomóc.... zwykła woda! Może chłop za mało pije [emoji4]
Do tego skonsultowałabym z urologiem, jak pisałam wcześniej [emoji4]
Potwierdzam. Zwiększona lepkość to również zbyt mało wody :)
Mój też ma zwiększoną lepkość to mu pod nos daję coś do picia :D
 
reklama
Z tymi 1 wynikami w tamtym roku jak byłam u gin to powiedział że wyniki bez szału bo nie ma plemników tych typu A szybki postępowy i zalecał inseminację. Póki co powtarzamy badania. A konsystencja wydaje mi się że za gęsta ładnie mówiąc tzw. glut :/

Zabieramy się póki co za L-karnityne kupię mu jeszcze mucosolvan i dużo wody zobaczymy czy coś da. A w styczniu w tedy zrobimy powtórkę badań ale te bardziej szczegółowe.
 
Do góry