reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Badania prenatalne Pozna艅 Pl. Spiski

Lens.pens

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
24 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
218
Rozwi膮zania
0
Hej dziewczyny! 馃檪
Dosta艂am od gina skierowanie na badania prenatalne te mi臋dzy 11a13 tyg i mia艂am do wyboru Konin albo Pozna艅 na Placu Spiskim. Nie my艣l膮c d艂ugo wybra艂am Pozna艅, bo mam bli偶ej, ale gdy wr贸ci艂am do domu i zacz臋艂am czyta膰 opinie to si臋 przestarszylam. Czy kt贸ra艣 z Was mia艂a w tym miejscu robione badania? Jakie s膮 Wasze opinie? A i maj膮c skierowanie od gin, do kt贸rego chodz臋 prywatnie b臋d臋 p艂aci膰 za badanie, je艣li tak to jaki jest ich koszt? :)

reklama

Anitta013

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
30 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
346
Rozwi膮zania
0
Hej dziewczyny! 馃檪
Dosta艂am od gina skierowanie na badania prenatalne te mi臋dzy 11a13 tyg i mia艂am do wyboru Konin albo Pozna艅 na Placu Spiskim. Nie my艣l膮c d艂ugo wybra艂am Pozna艅, bo mam bli偶ej, ale gdy wr贸ci艂am do domu i zacz臋艂am czyta膰 opinie to si臋 przestarszylam. Czy kt贸ra艣 z Was mia艂a w tym miejscu robione badania? Jakie s膮 Wasze opinie? A i maj膮c skierowanie od gin, do kt贸rego chodz臋 prywatnie b臋d臋 p艂aci膰 za badanie, je艣li tak to jaki jest ich koszt? :)
Skierowanie czyli badanie za free :)

Katkakatka

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
4 Kwiecie艅 2018
Post贸w
17
Rozwi膮zania
0
Witaj, ja mog臋 poleci膰 Ci dr kocylowskiego z Premedicare na druzbickiego w Poznaniu. 艢wietny i kompetentny lekarz. Mia艂am u niego zar贸wno prenatalne jak i amniopunkcj臋.

Polecamy

null

null

Nowe w膮tki

reklama

Nowe pytania

Do g贸ry