reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie histopatologiczne

Madzia Lena12345678

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
48
Witam, odebrałam wynik histopatologiczny po poronieniu. Co może oznaczać? Fragmenty doczesnej z martwicą i aktywnym zapaleniem. Endometrium hypersekrecyjne. Kosmki lozyskowe ze zmianami wstecznym. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
Witam, odebrałam wynik histopatologiczny po poronieniu. Co może oznaczać? Fragmenty doczesnej z martwicą i aktywnym zapaleniem. Endometrium hypersekrecyjne. Kosmki lozyskowe ze zmianami wstecznym. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tak naprawdę ten tekst znaczy tyle, że doszło do poronienia.
Badany materiał nie wykazał zmian niebezpiecznych dla Ciebie - np. zaśniadu graniastego.
 
Może gdyby nie każdy mówił co innego, jak i z resztą badań moich to bym nie pytała się tutaj..
A jak jeden z lekarzy mówi że moje tsh w ciąży było w normie drugi że było za duże i kieruje do endokrynologa kolejny mówi że w normie. Także ja już naprawdę wolę dowiedziev się czegoś od kobiet które mają te niestety przykre doświadczenia za sobą.. :(
 
reklama
Do góry