reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

badanie piersi poporodowe

Temat na forum 'Trójmiasto' rozpoczęty przez Rodzice Oliviera, 20 Październik 2010.

1. Rodzice Oliviera

Rodzice Oliviera Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochane mamy

prosze poleccie mi dobrego lekarza badz gabinet gdzie wykonam, dokladna analize pod wachowym okiem za pomoca dobrego sprzetu, badanie piersi usg itd. mialam duze problemy w czasie laktacji i teraz cos mnie nie pokoi...a ze pochodze z zachodniop.nie znam sie w tym regionie
    dziekuje

2. reklama
  3. also

also Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, też pochodzę z zachodniopomorskiego. Ja kiedyś robiłam usg piersi w Luxmedzie w Gdańsku, bardzo miła pani radiolog, niestety nie pamiętam nazwiska. Powiedziała mi też bardzo dużo ważnych rzeczy i wypytała o różne choroby w rodzinie. Sama po pierwszej laktacji nie zdążyłam zrobić, bo jeszcze w jej trakcie zaszłam w ciążę. Myślę jednak, że w innych prywatnych przychodniach też mają dobrych specjalistów. Jak już kogoś znajdziesz to daj znać, bo też za jakiś czas mnie to czeka. Pozdrawiam!

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie