reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

badanie piersi poporodowe

Rodzice Oliviera

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2010
Postów
56
Kochane mamy

prosze poleccie mi dobrego lekarza badz gabinet gdzie wykonam, dokladna analize pod wachowym okiem za pomoca dobrego sprzetu, badanie piersi usg itd. mialam duze problemy w czasie laktacji i teraz cos mnie nie pokoi...a ze pochodze z zachodniop.nie znam sie w tym regionie
dziekuje
 
reklama
Hej, też pochodzę z zachodniopomorskiego. Ja kiedyś robiłam usg piersi w Luxmedzie w Gdańsku, bardzo miła pani radiolog, niestety nie pamiętam nazwiska. Powiedziała mi też bardzo dużo ważnych rzeczy i wypytała o różne choroby w rodzinie. Sama po pierwszej laktacji nie zdążyłam zrobić, bo jeszcze w jej trakcie zaszłam w ciążę. Myślę jednak, że w innych prywatnych przychodniach też mają dobrych specjalistów. Jak już kogoś znajdziesz to daj znać, bo też za jakiś czas mnie to czeka. Pozdrawiam!
 
Do góry