reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

BALET DLA DZIECI - DODATKOWY NABÓR DO GRUP- rok szkolny 2013 - 2014

Dołączył(a)
8 Styczeń 2007
Postów
9
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
BALET DLA DZIECI - DODATKOWY NABÓR DO GRUP
Ze względu na ogromne zainteresowanie zajęciami baletu dla dzieci ogłaszamy nabór do nowej grupy 4-6 lat.
Lekcja kwalifikująca odbędzie się 14.10.13 o godz. 16:45.

Koszt 30 zł (TYLKO GOTÓWKA)

Jednocześnie informujemy, że mamy kilka miejsc w klasie III baletu 7 - 9 lat. Osoby zainteresowane zapraszamy 15 października na godz 16:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!


zgłoszenia prosimy wysyłać przez formularz.

Zajęcia kwalifikujące, będą miały charakter lekcji prowadzonej, podczas której instruktor sprawdzi predyspozycje, umiejętności taneczne, muzykalność dziecka i zakwalifikuje je do odpowiedniej grupy. Będzie to też okazja, aby dzieci i rodzice mogli poznać instruktorkę i miejsce, gdzie odbywają się zajęcia, zadać pytania.

Serdecznie zapraszamy!
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry