reklama

Bardzo aktywne niemowle

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez emila1993, 25 Październik 2016.

1. emila1993

emila1993 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam.Moj synek ma prawie 6miesiecy i od urodzenia pokazywał juz swoj charakter:-) :).Jest bardzo ruchliwym dzieckiem,szybko sie wszystkim nudzi a zabawka jest nachwile.bardzo szybko sie denerwuje a zeby polezałw łóżeczku dłuzej niz 5 min tez nie takiej mozliwosci.w dzien ma 4drzemki po 30godz,nie wiem czy to nie zamało a wnocy spi 9 do 10godz,Moze któras z mam ma takiego urwisa:-D i podzieli sie ze mna swoja historia i mam jeszcze pytanie czy on z "tego wyrosnie"?

2. Dusia1506

Dusia1506 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Mój synek jest troszkę starszy w dzień śpi 2 razy, od 30 min. do nawet czasem 1,5 godziny w nocy niestety nie mam tak dobrze, wstaje na mleko średnio co 3 godziny. Najgorzej jest jak pada deszcz, wówczas muszę mocno się namęczyć aby czymś się zajął bo na dwór nie pójdziemy. Bardzo lubi sznurki od rolet w oknie, starcza mu tak na 20 min. zabawy, kiedyś fascynował się np. pilotem do telewizora teraz już nie.

3. reklama
  4. magdaleenaa88

magdaleenaa88 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też mam takiego małego urwiska. jest trochę starszy niż twój ale też wszędzie go pełno :) uwielbia otwierać szafki i wszystko z nich wyrzucać. pelzac po całym domu itp. pilot od tv uwielbia ;)

Poleć forum