reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska

AlusiaR3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2023
Postów
30
Witam! Zrobiłam test ciążowy 6 dni przed spodziewaną miesiączką. Wyszła bardzo blada kreska, jak widać w załączniku. Co o tym sądzicie?
 

Załączniki

  • IMG_4183.jpeg
    IMG_4183.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 988
reklama
Właśnie nie jestem pewna w 100%, czy zmieściłam się w 5 minutach, czy może ta przerwa trwała troszkę dłużej…
 
Powtórz jutro rano najlepiej, bo z rannego jest najwięcej stężenia beta HCG . Jeśli będzie widoczna kreska to zrób sobie badanie z krwi i będziesz wiedzieć na 100%
 
Bardzo dziękuję za rady. A czy z własnego doświadczenia możecie podpowiedzieć, kiedy pobierałyście krew na betę? Czy miałoby to sens, gdybym pobrała krew jutro, a planowana miesiączka jest na piątek/sobotę? :)
 
reklama
Do góry