reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo proszę o odpowiedź

Dołączył(a)
12 Grudzień 2021
Postów
3
Witam was serdecznie. Dołączam zdjęcia moich testów ciążowych. Od dwóch miesięcy nie mam miesiączki, dwa dni temu miałam wydzielinę lekko zabarwioną na brąz, ale w kolejnym dniu już się to nie powtórzyło. Ginekolog miesiąc temu nie widział nic na usg. Więc postanowiłam wczoraj zrobić testy ciążowe które wyszły tak. Dodam że wszystkie badania ginekologiczne wyszły bardzo dobrze wraz z cytologią. Te z rana mają bardziej widoczną kreskę dwa pozostałe zostały wykonane wieczorem oraz o trzeciej nad ranem. Mają bladsze kreski. Czy jest możliwość że jestem w ciąży? Nie mam ochoty na swoje ulubione potrawy oraz straciłam apetyt ( gdy kiedyś był ogromny) A nie wspomnę już o bólu piersi, bo jest nie do wytrzymania
 

Załączniki

  • 20211211_212701.jpg
    20211211_212701.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 184
  • 20211212_052447.jpg
    20211212_052447.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 114
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, bardzo obiecujące te kreseczki. Zrób jutro betę i powtórz w środę (chyba że masz gdzieś czynne dziś laboratorium). Wiesz kiedy miałaś owulację? Który to dzień cyklu?
 
Hej, bardzo obiecujące te kreseczki. Zrób jutro betę i powtórz w środę (chyba że masz gdzieś czynne dziś laboratorium). Wiesz kiedy miałaś owulację? Który to dzień cyklu?
No właśnie ja mam tak wszystko poprzestawiane, że nie mam pojęcia kiedy była owulacja miałam te problemy z miesiączka i po prostu się pogubiłam
 
Kreski wskazują na ciąże, ale bardzo młodą. Więc generalnie jak nie śledzisz swojego cyklu, a masz je nienaturalnie długie to może tak być. Z tym, że tak długie cykle nie są do końca normalne więc dla bezpieczeństwa oznaczyłabym jeszcze progesteron
 
Ja bym poszła na kolejne USG i sprawdziła przyrost bety. Jak na brak okresu przez dwa miesiące, to te kreski są baaaardzo słabe

Pytanie czy autorka ma stale tak rozjechane cykle (napisała, że ma poprzestawiane więc wnioskuję, że ma) i czy stara się o ciąże.
Bo wiesz ja miałam OM. 15.10, miałam słabe kreski, beta jednak rośnie okej (przyrost po 48h 244%). No ale ja wiem, że mam rozjechane cykle i wiem, że owu mam w niestandardowym czasie więc wiek ciąży i wszystko się zgadza (z moich obliczeń owu). A randomowy lekarz mi już nagadał, że jestem w 8tygodniu i ta beta to śmieszna więc jak na USG nic nie będzie (nie było, bo beta ledwo 100) to powinnam się zgłosić do szpitala i czekać na poronienie 🤷‍♀️ bo przecież to 8 tydzień 🤦‍♀️
 
reklama
Pytanie czy autorka ma stale tak rozjechane cykle (napisała, że ma poprzestawiane więc wnioskuję, że ma) i czy stara się o ciąże.
Bo wiesz ja miałam OM. 15.10, miałam słabe kreski, beta jednak rośnie okej (przyrost po 48h 244%). No ale ja wiem, że mam rozjechane cykle i wiem, że owu mam w niestandardowym czasie więc wiek ciąży i wszystko się zgadza (z moich obliczeń owu). A randomowy lekarz mi już nagadał, że jestem w 8tygodniu i ta beta to śmieszna więc jak na USG nic nie będzie (nie było, bo beta ledwo 100) to powinnam się zgłosić do szpitala i czekać na poronienie 🤷‍♀️ bo przecież to 8 tydzień 🤦‍♀️
Nie nigdy nie miałam problemu, zawsze miałam regularne cykle i miesiączki zawsze dostawałam tak jak powinnam.
 
reklama
Do góry