reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bardzo ważne - zanim zamieścisz zdjęcie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Ja tylko zacytuję. I kolejny raz Was proszę o poważne podejście do tematu:
"Chcemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że zdjęcia te (nagich dzieciaczków)  dostępne dla ogółu mogą być wykorzystane niekoniecznie w celach zgodnych z prawem, mogą byc wykorzystane przez podziemie pedofilskie. Nie chcemy nikogo urazić, ani przestraszyć, ale jedynie uczulić na możliwość wykorzystanie zdjęć niezgodnie z ich przeznaczeniem, przez nieodpowiednie osoby."

Kolejny raz apeluję: nie zamieszczajcie zdjęć nagich dzieci. Jeśli zamieściliście, a chcecie usunąć proszę o kontakt.
aniaslu

reklama

Magda

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja tez jestem przerazona...

W BabyBoomie od wielu lat istnieje Galeria Nasze Dzieci. Od poczatku jej powstania uprzejmie prosimy, aby nam nie przysylac rozebranych zdjec. Pomimo zaznaczania kolorem, inna czcionka, wykrzyknikiem, pogrubieniem i poprzez powtorzenie - ciagle dostawalismy fotki nagich dzieci!!! Pomijam inne instrukcje, ktore rowniez nie byly czytane, ale zlekcewazenie tak waznej sprawy to wielka nieodpowiedzialnosc lub bezmyslnosc. Dzisiaj galeria jest zamknieta. Powiem Wam, ze z trwoga otwieralam kolejne zgloszenia. Myslalam i zastosowaniu roznych pomyslow, aby zmusic ludzi do przeczytania regulaminu, ale z drugiej strony - przeciez nie jestesmy dziecmi!

Przegladajac forum zastanawialam sie, jak uniknac i tutaj zdjec nagich dzieci... Moze nalezaloby zablokowac w ogole mozliwosc zamieszczania zdjec? Wtedy ucierpia tez inne osoby.
Widzicie jakies rozsadne rozwiazanie problemu? Czekam na propozycje...

pozdrawiam, Magda

aniaslu

Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Dziękuję za odzew, ale ...

My nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich zdjęć, dlatego bardzo proszę żebyście przesyłali nam informacje na ten temat. Chciałabym żeby rodzice wzięli odpowiedzialność za to co robią, dlatego ta informacja będzie wisieć na stałe + raz na jakiś czas będziemy Wam o tym przypominać mailowo.

Tymczasem uczulam Was i proszę pilnujcie siebie i innych:-) To ważne.
Jesli ktos chce wykasować jakieś zdjęcie prosze o informację , ale na priva.
pozdrawiam
aniaslu

aniaslu

Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Chciałabym żebyście wzięli odpowiedzialność za zdjecia, które umieszczacie na Forum. Nie chcemy kontrolowac tego, co robicie.

Jeśli chcecie usunąć jakieś zdjęcie, które zamieściliście odezwijcie się do mnie na priva.

Jeżeli ktoś zamieścił zdjęcie z nagim dzieckiem zwróćcie mu uwagę. 

My też, w miarę naszych możliwości sprawdzamy, co się dzieje na Forum, ale Forum jest miejscem, ktore współtworzycie i niech tak zostanie.

pozdrawiam
aniaslu

aniaslu

Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Po raz kolejny powtarzam. Będziemy usuwać zdjęcia osób, które nas o to poproszą. Jeśli zauważymy takie zdjęcia skontaktujemy sie z rodzicami. To , co zamieszczacie jest wasza decyzja i prosze żebyście to wy dbali o siebie i w razie czego informowali kolejne osoby. Jeśli chcecie coś wykasować, zmienić , itp. prosimy pisać do moderatorów i administratorów na priva, bo nie jesteśmy w stanie czytać wszystkich postów na Forum. Pozdrawiam serdecznie
aniaslu

mada78

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
APEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!KOCHANI RODZICE...PO RAZ KOLEJNY ZNALEZIONO NAGIE ZDJECIA NIEMOWLAKOW W INTERNECIE,SIATKA PEDOFILI ROSNIE,NIE ULATWIAJCIE IM SPRAWY I NIE WKLEJAJCIE NAGICH ZDJEC WASZYCH SKARBOW,LATWO JE SKOPIOWAC A PO MAILU I PRZYPADKOWO PODANYCH W NECIE INFORMACJACH BARDZO LATWO DOJSC DO RODZICOW,A POTEM DZIECKA... NIE NARAZAJMY NASZYCH DZIECI,DLA NAS GOLA PUPA,TO TYLKO GOLA PUPA NASZEGO MALENSTWA,ALE NIESTETY NIE WSZYSCY WIDZA TO SAMO... GORACO APELUJE O ROZPOWSZECHNIENIE TEGO APELU,NIE POZWOLMY ZEBY JAKIS ZBOCZENIEC SLINIL SIE NAD ZDJECIEM NASZEGO DZIECKA... (dziękujemy Emilce za mozliwość ściągnięcia apelu)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E Bardzo ważne-czy to ciąża? Potrzebuję porady 1
M Mam bardzo ważne pytanie o numery Potrzebuję porady 0
M Mam bardzo ważne pytanie Potrzebuję porady 1
M Mam bardzo ważne pytanie Potrzebuję porady 0
agata077 Linki-ważne lub bardzo ważne :) Dzieci urodzone w czerwcu 2009 1
Kasiula190384 Bardzo Ważne i Trudne Pytanie Ciąża, poród, połóg 11
Klaudia68 Druga kreska na teście ciążowym ale bardzo niewyraźna Przyszłe mamy 22
A Krwiak w bardzo wczesnej ciąży Potrzebuję porady 19
I Krwiak w bardzo wczesnej ciąży. Potrzebuję porady 20
R Bardzo nerwowe niemowlę Potrzebuję porady 11
W Bardzo wysokie przeciwciala anty-tg ,pomocy Archiwum BB spotkań ze specjalistami 6
K 2dniowa miesiączka a szyjka bardzo wysoko Potrzebuję porady 3
C Bardzo skąpy okres czy plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 3
K Dwa bardzo wczesne poronienia Ciąża po poronieniu 16
A ( Poronienie w styczniu) Negatywny test, @ brak + dziwne bardzo skape plamienie Potrzebuję porady 8
aniaslu Lipcóweczki 2019 bardzo prywatnie Lipcóweczki 2019 - prywatnie 1348
zgredzus Bardzo niskie TSH Staramy się 3
M Bardzo boję się drugiego porodu... Potrzebuję porady 15
M Pomocy! Bardzo wysoki wynik TSH Potrzebuję porady 21
J Szczypanie i bardzo lekkie krwawienie z pochwy! Potrzebuję porady 2
O Bardzo późna owulacja 45 i 46 dc Potrzebuję porady 7
Tysiek991 Bardzo wysokie anty TPO Potrzebuję porady 11
F Bardzo rzadko czuje ruchy Potrzebuję porady 12
N Bardzo złe wyniki hormonów - edit! Staramy się 17
Kaamilaaa Bardzo krótki cykl Potrzebuję porady 4
nowamloda12 Bardzo aktywne dziecko 35tc Potrzebuję porady 3
I Bardzo wysoka wolna beta w pappa Potrzebuję porady 14
S Brak okresu od 2 miesiecy, bardzo niska beta... Potrzebuję porady 4
K 1 miesiąc - bardzo silne skurcze podbrzusza Potrzebuję porady 18
B Potrzebuje bardzo porady. Ciąża Potrzebuję porady 17
E Bardzo źle psychicznie znoszę informacje o tragediach z udziałem dzieci. Potrzebuję porady 7
KasiaSzewczyk Kwas foliowy w bardzo dobrej cenie Zdrowa mama 3
L bardzo dobry ginekolog-Warszawa (ciąża pozamaciczna) Poleć szpital, lekarza, położną 1
M Bardzo mały brzuszek. Końcówka 8 miesiąca Potrzebuję porady 14
Aniaanka Bardzo prosze o pomoc i porade Potrzebuję porady 9
Aneta19844 Bardzo Proszę o Pomoc Potrzebuję porady 38
G Bardzo Wczesna ciąża – kilka pytań do obecnych i przyszłych mam Potrzebuję porady 8
M Bardzo mały brzuszek w 25 tc Potrzebuję porady 8
R Roczne dziecko bardzo źle śpi w nocy. Potrzebuję porady 6
Sacho Bardzo blady pasek na teście Potrzebuję porady 6
N Bardzo niskie BETA Potrzebuję porady 14
L Jaki jest sens robienia bety w bardzo wczesnej ciąży? Potrzebuję porady 6
B Bardzo blada kreska ? Potrzebuję porady 69
G Bardzo częste skurcze przepowiadające Potrzebuję porady 5
G Bardzo częste skurcze przepowiadające Potrzebuję porady 0
J Bardzo proszę o pomoc, wygaśnięcie stosunku pracy i ciąża... Potrzebuję porady 12
G Bardzo nerwowy noworodek BB psycholog dziecięcy radzi mamom 7
Z Bardzo się martwię. .. :( Noworodek 23
B Bardzo silny dlugotraly stress w ciazy Ciąża, poród, połóg 2
S Bardzo blada druga kreska Ciąża, poród, połóg 11