reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo złe wyniki hormonów - edit!

Dzięki, trochę mi ulżyło. Teraz tylko przemęczyć się ze skutkami ubocznymi Bromergonu. Chodzę dzisiaj jak zombie :D
 
reklama
Boże, dziewczyny... Okres spóźnia mi się 2 dni, wiec przed chwilą zrobiłam test strumieniowy. Pozytywny. Drugi z innej firmy też... Trzeci to samo. Czy to możliwe przy takich wynikach? Najgorsze jest to, że zupełnie się nie spodziewałam (to dopiero pierwszy miesiąc starań) i wypiłam w tym miesiącu 2 piwa :( Strasznie się martwię, a wizyta u ginekologa dopiero w sobotę. Czy jest szansa na donoszenie ciąży przy takich wynikach?
 
Boże, dziewczyny... Okres spóźnia mi się 2 dni, wiec przed chwilą zrobiłam test strumieniowy. Pozytywny. Drugi z innej firmy też... Trzeci to samo. Czy to możliwe przy takich wynikach? Najgorsze jest to, że zupełnie się nie spodziewałam (to dopiero pierwszy miesiąc starań) i wypiłam w tym miesiącu 2 piwa :( Strasznie się martwię, a wizyta u ginekologa dopiero w sobotę. Czy jest szansa na donoszenie ciąży przy takich wynikach?

Tak, ale musisz jak najszybciej iść do lekarza.
 
reklama
Spokojnie, piwo nie zaszkodzi ,na początku dziecko jest chronione, teraz wiesz to już nie pij i jak koleżanka wyżej, do lekarza na już i do endo tez na już
 
Do góry