reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek Kwietniowkowy

reklama
I jeszcze czapeczki które już mi się znudziły mimo, że niewiele używane i prezentują się ślicznie :

12 zł/ szt plus pp
 

Załączniki

  • DSCF6487.jpg
    DSCF6487.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 119
  • DSCF6488.jpg
    DSCF6488.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 120
  • DSCF6489.jpg
    DSCF6489.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 121
http://simplywithbaby.blogspot.com/

dziewczyny tutaj wszystkie wzory i ceny czapek ktore narazie robie. wieczorem napisze jakie kolory . jezeli bedzie wieksze zainteresowanie i cos w koncu sprzedam kupie mase wloczek i powymyslam wiecej wiecej :)


Do wspolpracy dolaczyla moja uzdolniona sasiadka- Marta . Specjalizuje się w szydełku :)

czapeczka z kwiatuszkiem rozmiar 3-9 miesiecy - 30zł

IMG_1164.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0562.jpg
    IMG_0562.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 124
Ostatnia edycja:
ah pomęczę Was tymi czapkami... tym razem robiłam czapę dla siebie ... miała być mega luźna i jakby za wielka. Niestety w obwodzie jest "jakby" za mała :) tak na 45 cm będzie :-D wykonana z anilany- prześlicznie połyskuję, jest miękka, miła w dotyku, nie gryzie, bardzo dobrze się rozciąga. Ma śliczny kremowy kolor. Nie ma przodu ani tyłu- robiona bezszwowo. Wzór taki jak widać - warkocze i kuleczki plus pusta wstawka z samych kuleczek . NA zdjeciu wygladaja dziwnie bo krzywo je poukladalam .... ahh ta godzina ; )Koszt to 27 zł :

483109_537753656239471_1955568780_n.jpg560470_537753612906142_2028617029_n.jpg
 
witam
ja rowniez jestem mama kwietniowej dziewczynki 2012

mam zapytanie do reniuszek
czy bylabys w stanie zrobic dla dziewczynki kamizelke z wloczki
jesli tak to jaka by byla jej cena?! :-)
 
Ewa z jakiej włóczki ? wełny, akryl, bawełny ?? :) mozemy się dogadac jesli zdecydujesz sie jak ma wygladac i z czego :)
 
reklama
Do góry