reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

    Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Bebiko 2 - 2 różne miesiące na opakowaniach ;/

valesca

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2009
Postów
31
Miasto
Kedzierzyn-Kozle
Witam przeglądałam wczoraj w Groszku ceny Bebiko i natrafiłam na 2 różne opakowania Bebiko 2 - po 4. miesiącu i powyżej 6. miesiąca. Z tego co się orientuję chyba od 2007 roku jest nowy plan żywienia UE i teraz mleko następne jest od 6 miesiąca a tego pierwszego nigdy w żadnym sklepie nie widziałam.

Poza tym opakowania były przetrminowane zrobiłam aferę że hej :p

Czy to stare Bebiko ma jeszcze rację bytu?
 
reklama

Camel84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Luty 2009
Postów
458
Z tego co się orientuję to mleko po 4 i po 6 miesiącu to jest to samo jeśli chodzi o skład. Tak jak piszesz, jest to związane z tym nowym schematem żywienia i chyba samo mleko się nie zmieniło tylko napis na pudełku, że teraz jest od 6 miesiąca. Inna kwestia, że tak jak piszesz - może niektóre sklepy mają jeszcze jakieś stare partie i jeżeli by nie było przeterminowane;-) to można je traktować jako normalne mleko następne po 6 miesiącu.
 
Do góry