reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebilon pepti 1 dha

Jesli chodzi ogólnie o mleko to moje dziecko nie chcialo go jeść, myslalam ze jak jest tak zdrowe i na recepte to bez problemu ale faktycznie sprobowalam i mega gorzkie... Poczytalam, popytalam i pediatra mowil mi ze sa takie specjalne preparaty dla niemowląt jak jest wieksze ryzyko alergii i zaproponowal nam NAN OPTIPRO H.A Kupilam no bo co mialam zrobic i okazalo sie ze je bez problemu
😀


bilia co do kaszki SINLAC to mnie polecila ją znajoma bo tez od niej zaczynala rozszerzanie diety. kupilam, zrobila, pierwsze razy nieco niepewnie ale wiadomo nowa rzecz a teraz od miesiaca wcina jak szalona
😀
ona jest zdrowa, nie ma cukru i innych takich niepotrzebnych dodatkow. Nie zastanawiaj sie tylko kupuj
🙂
 
reklama
Do góry