reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będzie ciąża czy nie ;)? Pomóżcie Kochane Dziewczyny !

Dołączył(a)
28 Luty 2018
Postów
4
Na początku chciałabym się przywitać ;)dopiero założyłam tu konto bo potrzebuję Waszej porady ;)
Staramy się o pierwsze dziecko,dlatego zaczynam wariować i ciężko mi sobie odpuścić te nerwy ;)
Cykle mam regularne,okres co 28-29 dni .
Ostatni okres zaczął mi się 17.02.
Zbliżenia były dość częste bo w dniach 20.02/21.02/25.02/26.02/27.02 .
Owulację mam mieć w dniu jutrzejszym,ale dziś od ok.16 czuję lekki ból w podbrzuszu i lekkie kłucie w jajnikach..nie wiem jak zinterpretować test owulacyjny (jedna kreska control.)
Jak myślicie,mamy jakies szanse?
Będę wdzięczna za odpowiedź;)
Pozdrawiam!!!!
 
reklama
Rozwiązanie
Dokladnie wszelkie aplikacje itp odloz bo one wyliczenia robia na podstawie wzorow a organizm to nie robot i rozne czynniki zaburzaja owulacje.

Skoro test negatywny to na owulacje sie nie szykuje.Test pozytywny wychodzi ok 24-36h przed owulacja.Jest to tak zwany wyrzut lh jego nastepstwem jest owulacja.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Jedna kreska czyli test jest negatywny na owulacje sie nie zanosi.No chyba ze juz byl pozytyw? Od kiedy robisz testy?Najlepiej wspolzyjcie co 2 dni wtedy jest najwieksza szansa na zajscie.



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokladnie wszelkie aplikacje itp odloz bo one wyliczenia robia na podstawie wzorow a organizm to nie robot i rozne czynniki zaburzaja owulacje.

Skoro test negatywny to na owulacje sie nie szykuje.Test pozytywny wychodzi ok 24-36h przed owulacja.Jest to tak zwany wyrzut lh jego nastepstwem jest owulacja.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwiązanie
Do góry