reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 9dni po owulacji

20230716_070329.jpg
 
reklama
No ale test ci juz nic nie powie. Jak mialas bete 8 to powinnas po 48h zrobic drugi raz bete, zeby sprawdzic, czy dobrze przyrasta.
Powie jej tyle, że jest w ciąży a o to chodziło. Autorka jest na urlopie, wróci to albo zbada sobie jeszcze raz betę i przyrost albo pójdzie od razu do ginekologa. Jest mnóstwo dziewczyn, które nie badają bety w ogóle i żyją i z ciąża jest ok :) teraz jest boom na badanie bety i przyrostu ale nie jest to obowiązek. Dopóki z ciąża się nic nie dzieje to ta beta nawet zbytnio lekarzy nie interesuje.
 
Powie jej tyle, że jest w ciąży a o to chodziło. Autorka jest na urlopie, wróci to albo zbada sobie jeszcze raz betę i przyrost albo pójdzie od razu do ginekologa. Jest mnóstwo dziewczyn, które nie badają bety w ogóle i żyją i z ciąża jest ok :) teraz jest boom na badanie bety i przyrostu ale nie jest to obowiązek. Dopóki z ciąża się nic nie dzieje to ta beta nawet zbytnio lekarzy nie interesuje.

No ale to juz wie, bo beta wyszla 8, czyli potwierdzila wczesna ciaze.
 
A powiedzcie mi, czy progesteron 22, 780 ng/ml 10dni po owulacji, czyli przy tej becie 8 , to w normie ?
Tak, jestem na urlopie i tu nie mam jak zbadać bety.
 
14dni po owu beta wyszła mi 148. Czyli coś tam rośnie... do ginekologa mam 31lipca.
Ciąże po poronieniu są trudne 😔
Gratulacje! 🙂 Ja Cię doskonale rozumiem, też mam ogromny stres po kilku stratach. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ✊🏻 Sprawdź koniecznie przyrost bety (przynajmniej jeden przyrost 2 dniowy) i powtórz jeszcze przy którymś pobraniu proga przed wizytą u lekarza. W ciąży po poronieniach dobry lekarz będzie bardzo zainteresowany tymi wynikami 🙂
 
Gratulacje! 🙂 Ja Cię doskonale rozumiem, też mam ogromny stres po kilku stratach. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ✊🏻 Sprawdź koniecznie przyrost bety (przynajmniej jeden przyrost 2 dniowy) i powtórz jeszcze przy którymś pobraniu proga przed wizytą u lekarza. W ciąży po poronieniach dobry lekarz będzie bardzo zainteresowany tymi wynikami 🙂
Niestety nie mam możliwości zrobić znów bety i progesteronu. Mieszkam w DE, a tu nie ma czegoś takiego jak prywatne laboratorium. To jedną betę udało mi się zrobić odpłatnie u rodzinnego, ale teraz on ma urlop, więc tam nie powtórzę.
Mój ginekolog ma urlop do 31ego lipca.. dzwoniłam do kilku innych, nie przyjmują nowych pacjentów.. Więc zostało mi tylko czekać do wizyty..😔
 
reklama
Niestety nie mam możliwości zrobić znów bety i progesteronu. Mieszkam w DE, a tu nie ma czegoś takiego jak prywatne laboratorium. To jedną betę udało mi się zrobić odpłatnie u rodzinnego, ale teraz on ma urlop, więc tam nie powtórzę.
Mój ginekolog ma urlop do 31ego lipca.. dzwoniłam do kilku innych, nie przyjmują nowych pacjentów.. Więc zostało mi tylko czekać do wizyty..😔
Czytałam już sporo na tym forum o tym, że w PL mamy bardzo dobry poziom pod tym względem (dużo badań, dostęp do badań na życzenie, częste USG). No ale nie przejmuj się, czekaj cierpliwe. Niepotrzebne zmartwienia i stres mogą tylko zaszkodzić. Bądź dobrej myśli, wszystko będzie dobrze ✊🏻☀️
 
Do góry