reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta a test ciążowy

Lola666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2022
Postów
44
Hej mam pytanie , staramy się z partnerem o kolejne maleństwo ,i zastanawiam się kiedy zrobić betę i test ciążowy , miesiączkę miałam 19 października teraz powinnam mieć 18 listopada .Miałam ostanio bóle piersi takie tkliwe były i mdliło mnie wieczorami , teraz troszkę mniej .Dodam że 03.11 miała taki ból jajnika po lewej stronie myslie że to było owulacja przytulanki były właśnie 03 i 05 i jeszcze zaraz po okresie co myślicie kiedy robić załączam zdj
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-11-09-07-06-19-00_28a0e6c7ef0059e861e0efab44d43636.jpg
    Screenshot_2022-11-09-07-06-19-00_28a0e6c7ef0059e861e0efab44d43636.jpg
    204 KB · Wyświetleń: 222
reklama
Jak bym napisała tak jak się mówi to też by było źle xd
Na pewno brzmiałoby to bardziej dojrzale. Seks to absolutnie normalne słowo w języku polskim. A przytulanki brzmią rownie infantylnie jak dzidziuś czy maleństwo ;)
P.S. Ból jajnika nie musi świadczyć o owulacji, implementacji ani o niczym innym. Poza tym wcale nie musi być bólem jajnika. Wierz mi, ja nawet w ciąży nie umiem odróżnić czy to jajnik czy jelita. Kalendarzyk tez nie jest żadna metoda sprawdzania owulacji.
 
Wiem o tym że to tylko kalendarzyk , aż tak się nim nie sugeruje ale to był jajnik
Wiesz Każdy inaczej wszystko odbiera a tutaj to szczególnie ;)
 
reklama
Do góry