reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta a test ciążowy

Wiesz jak widzę inne posty dziewczyn które tylko chcą się poradzić i co by nie napisały i jak to i tak są atakowane bo nikomu nic nie pasuje .Napiszesz tak ja trzeba źle a jak napiszesz inaczej też więc wiesz;) Ja napisałam tak ja uważam jeśli to komuś przeszkadza niech nie czyta
 
reklama
Wiesz jak widzę inne posty dziewczyn które tylko chcą się poradzić i co by nie napisały i jak to i tak są atakowane bo nikomu nic nie pasuje .Napiszesz tak ja trzeba źle a jak napiszesz inaczej też więc wiesz;) Ja napisałam tak ja uważam jeśli to komuś przeszkadza niech nie czyta
Wiesz, jak dziewczyny potrafią napisać z pytaniem czy dwie kreski na teście oznaczają ciąże, to równie dobrze mogą być takie co myślą ze od przytulanek zachodzi się w ciąże. I my mamy się domyślać, ze dla tych osób słowo seks jest czymś złym czy po prostu myślą, ze wystarczy się przytulać ?
 
Ja nie czułam ciągnięcia tylko klocie przed dwa dni ale każdy ma inaczej ;)
To ja Ci powiem, ze ja kłócą czuje dobry tydzień przed owulacja. A w jej dzień nie czuje nic. Nie wiesz kiedy i czy była owulacja wiec pozostaje czekać do terminu miesiączki i zrobić test 🤷‍♀️
 
Wiesz z tego co czytam tutaj to z byle powodu dziewczynę inne są atakowane uwierz że jak ktoś chce to się domyśli o co chodzi i nie będzie szukał zaczepki .Co by się nie napisalo i tak będzie źle .Jak napisałam jeśli komuś nie odpowiada treść to przesuń palcem dalej i nie czytaj ;)
 
Wiesz z tego co czytam tutaj to z byle powodu dziewczynę inne są atakowane uwierz że jak ktoś chce to się domyśli o co chodzi i nie będzie szukał zaczepki .Co by się nie napisalo i tak będzie źle .Jak napisałam jeśli komuś nie odpowiada treść to przesuń palcem dalej i nie czytaj ;)
Nikt nikogo tu nie atakuje. A to, że ktos nie umie przyjąć do wiadomości, że pisze brednie to tez tylko jego sprawa ;)
 
reklama
Do góry