reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg 0,5

Dołączył(a)
12 Październik 2021
Postów
1
Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 28.08 . Raczej cykle mam regularne. Na ten moment spóźnia się już 14nasty dzien. Robiłam 7 testów na wszystkich wyszła jedna kreska. 05.10 poszłam na badanie beta hcg z krwi , wynik wyszedł <0,5 . Wybrałam się na wizytę do ginekologa, który po prostu kazał czekać ba miesiączkę jeszvze okolo 2 tygodnie. Spędza mi to sen z powiek. Więc udałam się ponownie 11.10 na badanie z krwi, wynik stoi w miejscu nadal wykazuje <0,5 . Wrzesień miałam dość stresujący syn zaczął uczęszczać do szkoły, sytuacja materialna też wisiała na włosku,nie przyjmowałam żadnych leków, nie przechodziłam przeziębienia, poza tymi stresami wszystko było normalnie. Jak to mogę interpretować??
 
reklama
Napewno nie jesteś w ciąży. Po takim czasie beta jest wiarygodna, więc może to przez stres, albo jakieś zaburzenia hormonów.
 
Nie jesteś w ciąży, nie ma sensu drążyć tematu. Stres mógł opóźnić okres, jeśli będzie się to powtarzało częściej albo okres nie przyjdzie po wskazanym czasie to wizyta u ginekologa.
 
Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 28.08 . Raczej cykle mam regularne. Na ten moment spóźnia się już 14nasty dzien. Robiłam 7 testów na wszystkich wyszła jedna kreska. 05.10 poszłam na badanie beta hcg z krwi , wynik wyszedł <0,5 . Wybrałam się na wizytę do ginekologa, który po prostu kazał czekać ba miesiączkę jeszvze okolo 2 tygodnie. Spędza mi to sen z powiek. Więc udałam się ponownie 11.10 na badanie z krwi, wynik stoi w miejscu nadal wykazuje <0,5 . Wrzesień miałam dość stresujący syn zaczął uczęszczać do szkoły, sytuacja materialna też wisiała na włosku,nie przyjmowałam żadnych leków, nie przechodziłam przeziębienia, poza tymi stresami wszystko było normalnie. Jak to mogę interpretować??
Nie jesteś w ciąży.
 
Do góry