reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg <2,3 - 9 dni po stosunku

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2023
Postów
3
Hej Dziewczyny! Bardzo proszę Was o pomoc - robiłam dzisiaj wynik beta hcg, 9 dni po stosunku. Mój wynik to <2,3. Czy jest to możliwe, aby wzrost był tak powolny i była to ciąża? Czy według Was powinnam powtórzyć badanie, czy te moje <2,3 to jest tak samo mało świadczące o ciąży, jak <0,1? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi 🤗
 
reklama
Wynik oznacza ponizej 2.3, wiec moze to byc rownie dobrze 0, ale maszyna do badania nie jest az tak czula, zeby dokladna ilosc wymierzyc. Na ten moment ciazy brak, ale ja bym powtorzyla w okolicach miesiaczki dla pewnosci
 
Wynik oznacza ponizej 2.3, wiec moze to byc rownie dobrze 0, ale maszyna do badania nie jest az tak czula, zeby dokladna ilosc wymierzyc. Na ten moment ciazy brak, ale ja bym powtorzyla w okolicach miesiaczki dla pewnosci
Hej Dziewczyny! Bardzo proszę Was o pomoc - robiłam dzisiaj wynik beta hcg, 9 dni po stosunku. Mój wynik to <2,3. Czy jest to możliwe, aby wzrost był tak powolny i była to ciąża? Czy według Was powinnam powtórzyć badanie, czy te moje <2,3 to jest tak samo mało świadczące o ciąży, jak <0,1? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi 🤗
beta hcg 3 dni przed okresem 6.6 co myślicie?
 
Do góry