reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg 8 dni po owulacji

OlciaP

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Lipiec 2023
Postów
109
Hej dziewczyny mam pytanko czy któraś z Was robiła Beta hcg 8 dni po owulacji ??? Jaki miałyście wynik ? Czy był już dodatni ? Czy ujemny a dwa dni później już dodatni ? Proszę o podzielenie się Waszymi doświadczeniami 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanko czy któraś z Was robiła Beta hcg 8 dni po owulacji ??? Jaki miałyście wynik ? Czy był już dodatni ? Czy ujemny a dwa dni później już dodatni ? Proszę o podzielenie się Waszymi doświadczeniami 🥰
A nie lepiej po prostu zrobić betę później?
 
Jeżeli jest pewność kiedy była owulacja (nie testy, nie obserwacja śluzu czy temp tylko monitoring) to test jest wiarygodny 10 dp.
 
Test wyszedł mi dopiero w dniu miesiączki, beta dzień później wynosiła 14. Jakbym zrobiła 8 dni po owulacji to nic by nie wyszło.
Lepiej poczekać do dnia miesiączki, bo nawet jak ta beta będzie pozytywna ale niska, to sporo czasu minie zanim będzie cokolwiek widać na usg a to niepotrzebny stres.
 
Do góry