reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG czy nie za niska?

Sassi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2019
Postów
151
Witam.
Dziewczyny wczoraj (20.03) odebrałam wynik Beta HCG, który wynosił 267.1 mUI/ml. Dzisiaj lekko plamiłam, byłam w szpitalu i lekarz mi powiedział, że beta jest bardzo niska. Dzisiaj też wypada mi dzień w którym powinnam dostać okresu. W poprzedniej ciąży też w dniu spodziewane miesiączki plamiłam. Pytanie czy moja beta jak na 4 tydzień rzeczywiście jest za niska? Jutro robię powtórkę...zaczynam się stresować.
 
reklama
Beta jak na ten etap jest ok. Ale pojedynczy wynik nic Ci nie da. Zrób jutro jeszcze raz i sprawdź przyrost. Powinien być minimum o 66 %.
 
Pojedynczy wynik nic nie mówi. Poza tym ze to młoda ciąża. By coś powiedzieć trzeba by zrobić badanie 2x w odstępie 48h.
 
Jak na początek ciąży nie jest za niska. Jednak od wartości startowej ważniejszy jest przyrost. Plamienie należy konsultować, ale nie zawsze oznacza ono kłopoty, bo bywa i tak, że przechodzi samoistnie nie zagrażając ciąży.
 
Jemu raczej nie chodzilo ze niska jak na ten dzien tylko ze niska w sensie poczatek dopiero...
 
reklama
Do góry