reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Beta hcg

julianap

Moderator
Dołączył(a)
27 Październik 2020
Postów
755
Cześć,
Mam pytanie, czy któraś z Was miała może podobna sytuację.
Otóż jestem chyba w 5 tygodniu ciąży, ciężko to stwierdzić, bo mam bardzo nieregularne miesiączki, które były z odstepami nawet po 2 miesiące.

Test ciążowy w sobotę 24.10 wyszedł mi pozytywny, więc od razu pojechałam to potwierdzić badaniem betaHCG, który wyszedł 1136. W poniedziałek 26.10 pojechałam po 48h sprawdzić przyrost bety i miałam 3330.
Tego też dnia byłam na badaniu usg u ginekologa i powiedział, że nic jeszcze nie widać i może to być bardzo wczesna ciąża. Jest tylko jakąś mała kropka na ok. 3-4 mm, która może wskazywać na pecherzyk, ale nie wiadomo. Endometrium mam 18mm, progesteron 30.
Czy na tym etapie 5 tygodnia ciazy powinno coś być widać już w badaniu usg? I przy takiej wysokiej becie HCG chybs też już coś można zauważyć? Będę wdzięczna za informację, jak było z Wami i czy wszystko tu idzie w dobrym kierunku.
 
reklama
reklama
Do góry