reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

… dużo czytałam i boje sie ze to może być torbiel ;( beta wydaje sie być troszke niska ;(
beta od czegoś startuje, moja pierwsza była 30. Nie czytaj za dużo, jak beta wyjdzie ponad tysiąc możesz iść do gin sprawdzić czy pecherzyk jest w macicy jeśli chcesz potwierdzic
 
reklama
Beta startuje od wartości 0. To początek ciąży, dlatego jest niska. Jeśli Cię to uspokoi - zrob w następnym tygodniu kolejne badanie albo dwa (w ostępach 48h) i zobaczysz czy przyrasta prawidłowo. Jutro pewnie już będzie ponad 1000.
HCG wczoraj wyszło 669 wg kalkulatora przyrost ok. Dzisiaj wizyta u lekarza 😖😖😖😖
 
…. Wizyta przełożona, lekarz chory. Musze poczekać do czwartku to może nawet i lepiej :) choć już bym chciała mieć pewność 😖😖😖oczywiście dam znać ❤️Dziekuje za wsparcie! Fajnie, ze jesteście
 
Czekanie jest w tym wszystkim najtrudniejsze, ale beta ładnie rośnie, a to najważniejsze. Daj znać, jak będziesz po wizycie :)
 
Cześć, mam takie pytanie - otóż w sobotę po południu miałam cień na teście (nawet kilku), w poniedziałek już kreska była jaśniejsza. Dziś zrobiona beta - wyszła 8 mlU/ml, natomiast progesteron 0,60 ng/ml plus po południu pojawiło się krawienie. Czy to może wskazywać na ciąże biochemiczna? Testy wyszły pozytywne ok 13-14 dni po owulacji
 
reklama
Do góry