reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Joanna91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2023
Postów
1 277
Hejka.
12.07 - beta HCG 430
14.07.- beta HCG 936
20.07 - beta HCG 11120

Wzrost wg kalkulatora 120 procent teoretycznie jest Ok ?
W poniedziałek idę do lekarza jeśli się podwaja to w pon bety będzie około 40 tys czy będzie już bicie serca?
Czy nie jest to za wysoki przyrost?
 
reklama
Hejka.
12.07 - beta HCG 430
14.07.- beta HCG 936
20.07 - beta HCG 11120

Wzrost wg kalkulatora 120 procent teoretycznie jest Ok ?
W poniedziałek idę do lekarza jeśli się podwaja to w pon bety będzie około 40 tys czy będzie już bicie serca?
Czy nie jest to za wysoki przyrost?
Po 1000 rośnie wolniej.

Serduszko jej zazwyczaj tak w 7-8 tygodniu (zależy też od osoby).
 
Miałam betę 9200 (2 dni przed USG), był to 6 tydzień i na USG były tylko pęcherzyki, bez zarodków. 10 dni później bijące serduszka.
 
Hej. Jestem tu nowa. Poronienie w 2021 roku . Potem biochemiczna. Tony leków, inseminację. Juz mieliśmy podchodzić do in vitro. Mąż zachorował. Długi pobyt w szpitalu. L4 ponad pół roku. Dolina bo leki które przyjmował nie dawały szansy na ciążę. Doszedł do siebie. Pojechaliśmy na urlop odpoczac. Nie zwracałam uwagi kiedy dni płodne itp. Pełen luz. Powiedziałam sobie że wrócę do tego po wakacjach. 24 lipca powinnam dostać miesiączkę. Tesy pozytywny. Beta 26 lipca 651 mlU/L
28 lipca 1401 mlU/L
2 sierpnia byłam na wizycie u lekarza
Pęcherzyk ciążowy, i żółtkowy bez serduszka.
Pan doktor kazał powtórzyć betę i wrócić 11 sierpnia. Beta z 7.08 20700 mlU/ml
9.08 26975 mlU/1. Jest to 7 tydzień (6+5)
Czy powinnam się martwić ? Ta beta jest stresująca. Lekarz napisał że przyrost jest w normie. Dziewczyny oszaleje.
 
Hej. Jestem tu nowa. Poronienie w 2021 roku . Potem biochemiczna. Tony leków, inseminację. Juz mieliśmy podchodzić do in vitro. Mąż zachorował. Długi pobyt w szpitalu. L4 ponad pół roku. Dolina bo leki które przyjmował nie dawały szansy na ciążę. Doszedł do siebie. Pojechaliśmy na urlop odpoczac. Nie zwracałam uwagi kiedy dni płodne itp. Pełen luz. Powiedziałam sobie że wrócę do tego po wakacjach. 24 lipca powinnam dostać miesiączkę. Tesy pozytywny. Beta 26 lipca 651 mlU/L
28 lipca 1401 mlU/L
2 sierpnia byłam na wizycie u lekarza
Pęcherzyk ciążowy, i żółtkowy bez serduszka.
Pan doktor kazał powtórzyć betę i wrócić 11 sierpnia. Beta z 7.08 20700 mlU/ml
9.08 26975 mlU/1. Jest to 7 tydzień (6+5)
Czy powinnam się martwić ? Ta beta jest stresująca. Lekarz napisał że przyrost jest w normie. Dziewczyny oszaleje.
Spokojnie ja poszłam w aktualnej ciąży w 5 tc a beta była 12 tys chyba wiec powinno być serduszko a zamiast tego był sam pęcherzyk ciążowy bez niczego. Poszłam w 6+4 chyba a tam już ładny zarodek z bijącym serduszkiem i jak na dany moment a mamy teraz 16+6 wszystko jest w porządeczku ☺️
Możesz jakoś teraz umówić sobie wizytę- pamiętaj tylko, że każda ciąża jest trochę inna- sama napisałaś, że nie wiesz kiedy dokładnie była owulacja, więc mogła być ona później i ciąża jest młodsza niż wychodzi z terminu miesiączki :)
 
Spokojnie ja poszłam w aktualnej ciąży w 5 tc a beta była 12 tys chyba wiec powinno być serduszko a zamiast tego był sam pęcherzyk ciążowy bez niczego. Poszłam w 6+4 chyba a tam już ładny zarodek z bijącym serduszkiem i jak na dany moment a mamy teraz 16+6 wszystko jest w porządeczku ☺️
Możesz jakoś teraz umówić sobie wizytę- pamiętaj tylko, że każda ciąża jest trochę inna- sama napisałaś, że nie wiesz kiedy dokładnie była owulacja, więc mogła być ona później i ciąża jest młodsza niż wychodzi z terminu miesiączki :)
Mniej więcej wiem kiedy była owulacja, tak mi się wydaje. Na pierwszym badaniu wyszło różnicy 3 dni. Jestem umówiona na 11 sierpnia. Dlatego lekarz kazał powtórzyć betę. Martwi mnie ten niski przyrost. Aczkolwiek czytałam że już w 7 tyg nie przyrasta tak jak do 4 tygodnia. A normy się bardzo rozbieżne.
Dostałam leki, clexane, progesteron, jakiś mocniejszy kwas foliowy. Acard. Nieam żadnych objawów. Mdłości, piersi nie bolą
Nic kompletnie
 
U mnie przy becie 20 tys nie było jeszcze serduszko dopiero przy 50 tys wiec to co Google mówi czasem się nie sprawdza. Przy 6+5 dopiero się serce pokazało a 6+2 nie było mimo wysokiej bety. Teraz jestem 8+3 i wszystko Ok a bety już się nie sprawdza. Gratuluje ciąży 😀❤️
 
reklama
U mnie przy becie 20 tys nie było jeszcze serduszko dopiero przy 50 tys wiec to co Google mówi czasem się nie sprawdza. Przy 6+5 dopiero się serce pokazało a 6+2 nie było mimo wysokiej bety. Teraz jestem 8+3 i wszystko Ok a bety już się nie sprawdza. Gratuluje ciąży 😀❤️
A jak wzrastała ci beta ?
U mnie 7 tydz (6+5)
7.08 było 20 700
9.08 26 975
Pisałam do lekarza i stwierdził że przyrost jest prawidłowy na danym etapie. Bo beta zwalnia
Jutro idę do lekarza. Tak bardzo się boje. Trochę mam za sobą
Ja Tobie również gratuluję ❤️
 
Do góry