reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Magdaa..K123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
184
Staramy się z chłopakiem o dziecko,ostatnia miesiączkę miałam 11 lipca,mam wszystkie objawy,bol piersi,notoryczne zmęczenie,mdłości,nnerwowośc miesiaczka zaczęła mi się spóźniać (około 2-3) dni,zrobiłam test ,wcześniej dwa ale o wiele za wcześnie wyszedł negatywny więc poszłam do ginekologa,powoedzial,że endometrium jest pogrubione co może oznaczać wczesna ciążę ale niczego mi nie obiecuję ale też nie wyklucza i kazał mi wrócić za okolo 2 tygodnie poszłam zrobić betę HCG z krwi i wyszła ponad 25..czy jest to prawidłowy wynik ? Nie jest za niski ? Martwię się,że test nie wykrył tego po dacie spodziewanej miesiączki i że beta jest za mała..;( strasznie się martwię..
 
reklama
To zrób betę za dzień czy dwa i zobacz czy przyrasta. Nie jest za niska, nie jest tak ze masz betę zero a jak zajdziesz w ciąże odrazu kilkaset, w którymś momencie musi być 25 :laugh2:
 
Staramy się z chłopakiem o dziecko,ostatnia miesiączkę miałam 11 lipca,mam wszystkie objawy,bol piersi,notoryczne zmęczenie,mdłości,nnerwowośc miesiaczka zaczęła mi się spóźniać (około 2-3) dni,zrobiłam test ,wcześniej dwa ale o wiele za wcześnie wyszedł negatywny więc poszłam do ginekologa,powoedzial,że endometrium jest pogrubione co może oznaczać wczesna ciążę ale niczego mi nie obiecuję ale też nie wyklucza i kazał mi wrócić za okolo 2 tygodnie poszłam zrobić betę HCG z krwi i wyszła ponad 25..czy jest to prawidłowy wynik ? Nie jest za niski ? Martwię się,że test nie wykrył tego po dacie spodziewanej miesiączki i że beta jest za mała..;( strasznie się martwię..
Na wizytę u ginekologa wybrałaś się stanowczo za wcześnie. Powtórz betę i wtedy sprawdź przyrost.
 
Jak ja robilam Bete, to wedlug norm w moim labolatorium ciaza zaczyna sie powyzej 5. Mysle, ze Juz mozemy Ci pogratulowac:-D:-D:-D:-D To bardzo wczesna ciaza, ale dla pewnosci, proponuje zrobic jeszcze raz po dwuch dniach
 
w te dwa dni po terminie @ test ci wyszedł negatywnie? Zrób jeszcze jedną betę i zobaczysz ile wzrosła, ale myślę że coś jest na rzeczy i pocichutku można Ci gratulować :) Mi dzisiaj też wyszedł negatyw i też jestem po terminie, na razie czekam może mocno się spóźni ale dałaś mi odrobinkę nadzieji :))
 
Przy becie 25mozliwe że test nie wykrył jeszcze,powtórz betę i nawet jutro test jakiś czuły na pewno już będzie kreska,[emoji6]
 
Do góry