reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BetaHcg

reklama
Jeżeli chodzi o samą betę, to również mi mówiono, że przy takich wartościach przyrostów się nie sprawdza bo nic nie wnoszą. Do oceny ciąży służy USG. Czy lekarz podał ci wymiary ciąży?

Czy wiesz dokładnie kiedy była owulacja? Miałaś monitoring? Albo chociaż robiłaś testy owulacyjne? Nie chcę niepotrzebnie cię nakręcać, ale może faktycznie ciąża młodsza. Poza tym serduszko widać przy becie ok 10 tyś, więc nic dziwnego, że lekarz nie oznaczył tętna.

Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała się u innego ginekologa. Takiego z dobrym sprzętem. I przede wszystkim postaraj się nie denerwować, bo to i tak niczego nie zmieni.
 
Lekarz nie może wyliczyć tygodnia ciazy.Poniewaz miałam nieregularne miesiączki...Ostatni okres 28luty owulacja była pozniej tak mowi i że nie jest w stanie powiedzieć który tydzień.Z krwi wyszlo 6 7
No nie może wyliczyć, ale może zmierzyć. Też chodzę prywatnie. I za każdym razem lekarz mierzy pęcherzyk, zarodek czy płód (zależy od etapu) u potwierdzał czy ciąża ma tyle one wynika z om. Wieku ciąży nie ustala się na podstawie badań krwi tylko pomiarów z USG!
 
Lekarz nie może wyliczyć tygodnia ciazy.Poniewaz miałam nieregularne miesiączki...Ostatni okres 28luty owulacja była pozniej tak mowi i że nie jest w stanie powiedzieć który tydzień.Z krwi wyszlo 6 7
Ale na pewno mierzył pęcherzyk ciążowy. Masz zdjęcie z USG?
Skoro nie wiesz kiedy była owulacja to ciąża może być młodsza. I jak pójdziesz na kolejne USG wszystko będzie dobrze.
Jest mi tak bardzo ciężko...płacze ciagle 😭😭😭 sprzęt ma dobry chodzę prywatnie.
Rozumiem cię doskonale. Pamiętaj że twoje nerwy i stres w niczym nie pomogą. Postaraj się czymś zająć do kolejnej wizyty.
 
Ale na pewno mierzył pęcherzyk ciążowy. Masz zdjęcie z USG?
Skoro nie wiesz kiedy była owulacja to ciąża może być młodsza. I jak pójdziesz na kolejne USG wszystko będzie dobrze.

Rozumiem cię doskonale. Pamiętaj że twoje nerwy i stres w niczym nie pomogą. Postaraj się czymś zająć do kolejnej wizyty.
Wymiarów żadnych mi nie podał.. Zd mam z usg.
 
Jeśli ginekolog nie podał i wymiarów, to dość dziwne... To są ważne informacje. Może pomysł jednak nad zmianą lekarza. Jak już nie podaje Ci ważnych informacji, to co będzie potem? Będziesz się ciągle zastanawiała, czy na pewno wszystko, co ważne, Ci powiedział, czy nie...
 
No nie może wyliczyć, ale może zmierzyć. Też chodzę prywatnie. I za każdym razem lekarz mierzy pęcherzyk, zarodek czy płód (zależy od etapu) u potwierdzał czy ciąża ma tyle one wynika z om. Wieku ciąży nie ustala się na podstawie badań krwi tylko pomiarów z USG!
Byłam u niego w 3 tyg i wtedy też zrobiłam krew betaHcg 117 wynosiła.Pozniej poszlam w 5tyg mowil ze ładnie urósł pęcherzyk ale nie widać zarodka..Żadnych wymiarów nie podał...Kazal przyjść za 2tyg ...poszlam i powiedział że nie widzi zarodka i nie jest w stanie powiedzieć który to tydzień...Napewno ciaza mniejsza.Zrobiłam krew z krwi Beta 6 7 tydz .....Dalej kazal mi czekać na poronienie bo beta powinna wzrosnąć 60% ..W ciągu 14dni powinnam poronic i wizyta kolejna 28maj....Brałam luteinę kazał odstawić
 
reklama
Do góry