reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BetaHcg

reklama
Byłam u niego w 3 tyg i wtedy też zrobiłam krew betaHcg 117 wynosiła.Pozniej poszlam w 5tyg mowil ze ładnie urósł pęcherzyk ale nie widać zarodka..Żadnych wymiarów nie podał...Kazal przyjść za 2tyg ...poszlam i powiedział że nie widzi zarodka i nie jest w stanie powiedzieć który to tydzień...Napewno ciaza mniejsza.Zrobiłam krew z krwi Beta 6 7 tydz .....Dalej kazal mi czekać na poronienie bo beta powinna wzrosnąć 60% ..W ciągu 14dni powinnam poronic i wizyta kolejna 28maj....Brałam luteinę kazał odstawić
Szczerze? Dla mnie taki lekarz byłby spalony.

Dla spokoju własnego sumienia poszukaj innego. Chociaż do konsultacji. Nie twierdzę, że Twoja historia skończy się happy endem. Życzę Ci tego z całego serca oczywiście. Ale z Twojej relacji wynika, że ten lekarz jest dziwny.

Poza tym sama mówisz beta 6 lub 7 tydzień. Na tym etapie to ogromna różnica. Czy 6 czy 7.
 
Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia...BetaHcg spadło z 8340 na 6979😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Czekam w domu na poronienie samoistne...
Nie wiem jak to przezyje ...We wrześniu stracona ciaza I teraz kolejna😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
 
Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia...BetaHcg spadło z 8340 na 6979😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Czekam w domu na poronienie samoistne...
Nie wiem jak to przezyje ...We wrześniu stracona ciaza I teraz kolejna😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Bardzo mi przykro 😥
Doskonale rozumiem Twój ból, jestem po 3 poronieniach z czego ostatnie 4 dni temu 😥
Nie kryj żadnych swoich emocji, pozwól sobie na płacz. Na złagodzenie bólu potrzeba czasu. Bądź dzielna a w razie cos to pisz śmiało.

Wiem, że teraz pewnie nie jesteś w stanie o tym zbytnio myśleć ale może warto zrobić badania genetyczne po poronieniu?
 
Bardzo mi przykro 😥
Doskonale rozumiem Twój ból, jestem po 3 poronieniach z czego ostatnie 4 dni temu 😥
Nie kryj żadnych swoich emocji, pozwól sobie na płacz. Na złagodzenie bólu potrzeba czasu. Bądź dzielna a w razie cos to pisz śmiało.

Wiem, że teraz pewnie nie jesteś w stanie o tym zbytnio myśleć ale może warto zrobić badania genetyczne po poronieniu?
Jakie to badania?Ty robiłaś?
 
Jakie to badania?Ty robiłaś?
Badanie dokładnie się nazywa: Kariotyp molekularny (badanie metodą CGH do mikromacierzy - aCGH) Materiału poronnego. Robimy teraz po 3 poronieniu bo po 2 nie udało się zabezpieczyć materiału. Teraz czekamy na wyniki.
 
Do góry