reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezmyślna matka:(((

Edzia26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Lipiec 2010
Postów
159
Miasto
Wrocław/ kotlina kłodzka
Kupiłam Zuzi wit.d .Chciałam jej w pospichu wkopić do usteczek.Wczesniej otwierałam buteleczkę by sprawdzic jaki jest dozownik.Gdy przechyliłam buteleczke....pół jej wylało się na twarz Zuzi:no::no::no::no:Myślałam że mnie szlak trafi.Korek ten co podaje krople wypadł.Szybko umyłam ją i wytarłam.Dzis rano zauważyłam plamy na twarzy czerwone.A po kompieli na całym ciele kropeczki.Wygląda jak rumień ale to chyba nie to:crazy:Myslicie że to od tej wit.? czy to efekt ząbkowania? Już nie wiem....boje się ze jej to tak zostanie:(((
 
reklama
W przypadku trzydniówki to wysypka pojawia się po tych trzech dniach właśnie. To może być efekt przedawkowania wit. Najlepiej idź do lekarza, żeby poradził Ci, co z tym zrobić...
 
Dawałam jej Nurofen chyba własnie przez 3 dni.Gorączki nie miała raczej...a dawałam Nurofen tylko na noc żeby jej nie bolało (a i tak bolałao) drze się non stop.Może po Nurofenie to jest.Czytałam w ulotce że moze wystapić rumień różnego pochodzenia.
 
A jednak to rumień.P.dr mówiła że mogła mieć stan podgorączkowy.:sorry2:Ciesze się że jej to zejdzie.Bo bym sobie nie darowała!!!!:no:A przed chwilą wróciliśmy od lekarza i spadła mojemu M z łóżka na podłogę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Nie widziałam ale mówił ze głową w dół.Pewnie zaglądała...staneła na czworaka i się przesuneła:baffled:Boże to mieszkanie chyba jakieś nawiedzone jest (mieszkamy u teściów):baffled::-(Myślałam że zawału dostane!!!!Zęby, piepszona wit.d i jeszcze upadek na parkiet:(((ahhhhh szkoda gadać.Pewnie ktos pomysli ale matka....:zawstydzona/y:
 
reklama
Edzia ty się nie obwiniaj krople ja bym gdzieś zgłosiła że tak się otwarły !
no i mała w takim wieku że nie trudno o takie coś małe niedopatrzenie i dziecko nam umyka sprzed oczu ....niestety guzi i upadki przed wami :) tatuś teraz będzie pewnie ostrożniejszy i będzie małej bardziej pilnował
 
Do góry