reklama

Bezpłatne Szkoły Rodzenia w Warszawie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez sumka, 16 Luty 2006.

1. sumka

sumka Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)

2. agusia24

agusia24 Fanka BB :)

sumka mam pytanie od kiedy sie zapisalas na zajecia moze bysmy sie spotykaly na zajeciach

3. reklama
  4. sumka

od 25.03. na soboty na 13.30

5. agusia24

cieszy mnie ze tez w sobote bo moj maz nie ma czsu w tygodniu i wolal by w sobote mam nadzieje ze ci nie bedzie to przeszkadzac jak bedziemy sie tam spotykaly zawsze razniej jak juz bedziemy sie znaly buziaczek

6. sumka

Stasznie sie ciesze ;D ;D zwłaszcza że mój czasem w soboty pracuje i wtedy będę chodzić samiutka jak palec. Ja dzis jade złożyc kopie dowodu. A ty juz sie zapisałaś? Bo jak ja wczoraj dzwoniłam do innych szkół to juz nie było wolnych terminów w soboty. Ponoć to najbardziej chodliwy dzień ;D

7. agusia24

wlasnie sie zapisalam na ten sam termin co ty i bedziemy sie spotykaly ciesze sie bardzo ja pojade w przyszlym tygodniu zlozyc dokumenty bo powiedzial mi ze musze sie zglosic dwa tyg przed rozpoczeciem zajec maz sie dowie jak przyjdzie z pracy mam nadzieje ze nie bedzie protestowal tym bardziej ze zajecia nie sa platne gorace buziaczki

8. sumka

Ja byłam dzisiaj i bardzo mi sie podobało. Fajna sala do ćwiczeń materace, woreczki sako i wogóle fajne milutkie wnetrze, tylko może być troche problem z parkowaniem jesli ktoś zmotoryzowany ;D

9. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

Nie wiem czy zauwazyłaś ale my juz urodziłysmy 2 lata temu:-)

10. reklama
  11. kakaw

kakaw Mama czerwcowa'06 Entuzjast(k)a

Cóż to niestety znowu reklama ....... szkoła jest jak najbardziej płatna :tak:

12. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Dlatego zrobiłam "ciach":tak:

Poleć forum