reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bezpłatne Szkoły Rodzenia w Warszawie

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
reklama

agusia24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
sumka mam pytanie od kiedy sie zapisalas na zajecia moze bysmy sie spotykaly na zajeciach

sumka

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
od 25.03. na soboty na 13.30

agusia24

Rozwiązania
0
cieszy mnie ze tez w sobote bo moj maz nie ma czsu w tygodniu i wolal by w sobote mam nadzieje ze ci nie bedzie to przeszkadzac jak bedziemy sie tam spotykaly zawsze razniej jak juz bedziemy sie znaly buziaczek

sumka

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Stasznie sie ciesze ;D ;D zwłaszcza że mój czasem w soboty pracuje i wtedy będę chodzić samiutka jak palec. Ja dzis jade złożyc kopie dowodu. A ty juz sie zapisałaś? Bo jak ja wczoraj dzwoniłam do innych szkół to juz nie było wolnych terminów w soboty. Ponoć to najbardziej chodliwy dzień ;D

agusia24

Rozwiązania
0
wlasnie sie zapisalam na ten sam termin co ty i bedziemy sie spotykaly ciesze sie bardzo ja pojade w przyszlym tygodniu zlozyc dokumenty bo powiedzial mi ze musze sie zglosic dwa tyg przed rozpoczeciem zajec maz sie dowie jak przyjdzie z pracy mam nadzieje ze nie bedzie protestowal tym bardziej ze zajecia nie sa platne gorace buziaczki

sumka

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja byłam dzisiaj i bardzo mi sie podobało. Fajna sala do ćwiczeń materace, woreczki sako i wogóle fajne milutkie wnetrze, tylko może być troche problem z parkowaniem jesli ktoś zmotoryzowany ;D

kakaw

Mama czerwcowa'06 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Cóż to niestety znowu reklama ....... szkoła jest jak najbardziej płatna :tak:

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom dla najmłodszych Małopolan Trzylatki 0
D Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom dla najmłodszych Małopolan Zdrowie 0
D Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom dla najmłodszych Małopolan Roczniaki i dwulatki 0
mario303 Polecam bezpłatne bajki do słuchania (załączam link w prezencie) Początek szkoły 0
mario303 Polecam bezpłatne bajki do słuchania (link w prezencie) Przedszkolaki 0
M Bezpłatne warsztaty treningu mięśni dna miednicy w Poznaniu Poznań 1
K Bezpłatne sesje zdjęciowe w Krakowie Kraków 0
J BEZPŁATNE WARSZTATY Z PAWŁEM ZAWITKOWSKIM Ogłoszenia - Częstochowa 0
A Bezpłatne szkolenie dla mam z woj.lubelskiego Ogłoszenia - Lublin 0
P Bezpłatne konsultacje i warsztaty z okazji Europejskiego Tygodnia Autyzmu Warszawa 0
P Bezpłatne konsultacje i warsztaty z okazji Europejskiego Tygodnia Autyzmu Wrocław 0
P Bezpłatne konsultacje dla dzieci z psychologiem, dietetykiem, terapeutą SI i logopedą Warszawa 0
Sehnsucht Tydzień Bliskości 07-13.10.2013 -bezpłatne warsztaty dla dzieci i rodziców! Ogłoszenia Szczecin 0
N Świadoma Mama intymnie – bezpłatne spotkanie w Szczecinie! (25.04.2013) Ogłoszenia Szczecin 0
S Bezpłatne konsultacje i warsztaty dla rodziców Ogłoszenia - Warszawa 0
P bezpłatne badania USG Ogłoszenia - Łódź 5
C Bezpłatne badanie wad postawy dzieci w wieku 8-16 lat Bielsko-Biała 0
P Bezpłatne konsultacje w Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym Centrum Terapii PROMITIS Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 BEZPŁATNE warsztaty dla Mam z dzieckiem "mapa marzeń" Praga PÓŁNOC 15.11. Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 BEZPŁATNE warsztaty dla Mam z dzieckiem "MAPA MARZEŃ" w Klubie Mam na Ursynowie 6.11 Ogłoszenia - Warszawa 0
A Bezpłatne szczepienia przeciwkopneumokokom w Warszawie Archiwum 2 - 3 latki 0
dziubasek08 Bezpłatne warsztaty "Mapa Marzeń" dla Mam w Legionowie 24.10 Ogłoszenia - Warszawa 0
slonco Bezpłatne warsztaty i spotkania dla mam Ogłoszenia - Śląsk 0
C Bezpłatne konsultacje psychologiczne i pedagogiczne Warszawa Mokotów Ogłoszenia - Warszawa 0
vanillaskysunspa Bezpłatne konsultacje dietetyczne dla rodziców i dzieci. Ogłoszenia - Warszawa 0
P Światowy Dzień Wiedzy nt Autyzmu - Bezpłatne konsultacje z psychologiem PROMITIS Dzieci kochane bardzo 0
A Klub Kangura zaprasza na bezpłatne spotkanie z doulą oraz film "Narodziny jakie znamy Częstochowa 0
D Bezpłatne lekcje pokazowe - język angielski dla dzieci: 2,5 - 5 lat Ogłoszenia - Warszawa 1
S Bezpłatne szkolenia dla Rodziców i Profesjonalistów - Warszawa Ogłoszenia - Warszawa 0
S Bezpłatne szkolenia dla Rodziców i Profesjonalistów - Gdynia Ogłoszenia - Trójmiasto 0
S Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i konsultacje - ŚWIATOWY DZIEŃ AUTYZMU 2 IV 2011r. Ogłoszenia - Warszawa 0
D Warszawa - bezpłatne badania USG dla kobiet 3D i inne (ciąża, podbrzusze, piersi) Ogłoszenia - Warszawa 0
Magdzik20 15-16.05 bezpłatne Usg i porady dla Kobiet w ciąży i młodych mam Ogłoszenia - Warszawa 7
T Centrum Zdrowia Dziecka zaprasza na bezpłatne badania i poradę żywieniową Żywienie dzieci - porady 0
A Zaproszenie na bezpłatne spotkanie z dietetykiem Ogłoszenia - Warszawa 0
E Bezpłatne katalogi i inne takie cudeńka za darmo... Archiwum mam siedzących w domu 53
karola7 Bezpłatne badania Dzieci urodzone w lipcu 2005 7
aniaslu Czy od września dzieci wrócą do szkoły? Pytanie tygodnia 22
R Sześciolatek do szkoły, jakie jest wasze zdanie ? Potrzebuję porady 75
W Czy po 25.05 Wasze dzieci pójdą do przedszkola/szkoły? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
Anulaa88 Poradnik ze szkoły rodzenia Sierpniowe mamy 2018 3
T Do jakiej szkoły wysłać 16 letniego syna w Warszawie? Warszawa 9
Klaudia1062 Pragnę mieć dziecko. Nie mam pracy i chodzę do szkoły - mam 21 lat. Młodziutkie mamy 10
S Początek szkoły i pojawienie się rodzeństwa Początek szkoły 10
R Witam szukam dobrej szkoły podstawowej. Kielce i okolice 0
S SZCZECIN - szpitale, ginekolodzy, położne, szkoły rodzenia Poleć szpital, lekarza, położną 9
B Szkoły językowe, czyli mamy poliglotki :) Potrzebuję porady 3
P Szkoły Szczecin 2
Takhisis Szukam szkoły pływania dla czterolatka. Wrocław 0
Ayran Szukam szkoły rodzenia ! Poznań 1