reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bezrobotna, samotna przyszla mama

Shalimar

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2010
Postów
53
Miasto
3mia100
witam.

nie jestem pewna czy pisze w odpowiednim miejscu, jezeli nie to z gory bardzo przepraszam.

jestem teraz w 4 miesiacu ciazy i jestem sama. nie mam pracy, nie zarabiam. jestem zarejestrowana w urzedzie dla bezrobotnych bez prawa do zasilku.
mam male mieszkanko w ktorym mieszkam sama
i ogromne problemy finansowe
nikt mi nie pomaga

slyszalam, ze jako przyszla mama moglabym otrzymac pomoc (finansowa)
(chyba) z miejskiego osrodka pomocy spolecznej

szczerze mowiac kompletnie sie na tym nie znam. nie wiem gdzie powinnam pojsc, jakie dokumenty moga byc potrzebne

prosze, pomorzcie mi. ja naprawde nie wiem co robic
nigdy nie zalatwialam nic takiego
 
reklama
Nie ma specjalnej pomocy dla przyszłych matek. Jak każda osoba w trudnej sytuacji może Pani starać sie o zasiłek z MOPS (okresowy lub celowy). Moze Pani też starać sie o dopłatę do czynszu. Wszelkich informacji udzieli Pani lokalny MOPS.
 
Do góry