reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

No ja sie boje ze jak nie daj boze panstwowo trafie to nie beda chcieli zrobic cc. A tak mam juz wszystko dogadane i jestem pewna ze nikt nie bedzie mnie do sn przymuszał. Teraz cc juz robia ogolnie jak chyba dziecko powyzej 4kg. Ale 8 lat temu to byly inne czasy i inne podejscie. No ja sie boje tego przymuszania. Wtedy meczyli mnie dlugo i nie skonczylo sie to ogolnie dla mnie dobrze bo skutki odczuwam po dzis dzien :( a tak mam teraz spokojna glowe i czekamy do 1.10 :)
Ja pierwszego syna urodziłam SN z waga 4230g...rodzilam państwowo i według mojego lekarza to powinni mi zrobić cc przy mojej miednicy, ale całe szczeście ze wszystko dobrze się skończyło. Teraz sama do końca nie wiem, ale ta dzidzia też będzie duża.. Więc raczej cc.
 
reklama
No ja sie boje ze jak nie daj boze panstwowo trafie to nie beda chcieli zrobic cc. A tak mam juz wszystko dogadane i jestem pewna ze nikt nie bedzie mnie do sn przymuszał. Teraz cc juz robia ogolnie jak chyba dziecko powyzej 4kg. Ale 8 lat temu to byly inne czasy i inne podejscie. No ja sie boje tego przymuszania. Wtedy meczyli mnie dlugo i nie skonczylo sie to ogolnie dla mnie dobrze bo skutki odczuwam po dzis dzien :( a tak mam teraz spokojna glowe i czekamy do 1.10 :)
Jasne rozumiem, wcale Ci się nie dziwię.. a który to tydzień będzie u Ciebie ten 1.10??
 
32+2 tc :) CC ustalone na 1.10 :) wiec u mnie juz koncowka :)
Witam jak miło że pojawiają się osoby z naszego regionu😄 mam nadzieję że odezwiesz się po porodzie jak było bo też nie wiem czy rodzić prywatnie czy w usk? Ostatnio jak byłam u Arciszewskich był facet złożyć skargę na połozna więc bywa różnie
 
W usk rodzilam 8 lat temu. Wojewodzkiego sie boje. Wiec za duzego wyboru nie mialam :) albo parkowa albo arciszewscy :)
Witam jak miło że pojawiają się osoby z naszego regionu[emoji1] mam nadzieję że odezwiesz się po porodzie jak było bo też nie wiem czy rodzić prywatnie czy w usk? Ostatnio jak byłam u Arciszewskich był facet złożyć skargę na połozna więc bywa różnie
 
W usk rodzilam 8 lat temu. Wojewodzkiego sie boje. Wiec za duzego wyboru nie mialam :) albo parkowa albo arciszewscy :)
Też myślę o Arciszewskich ale nie ma tam neonatologii a mam cukrzycę I różnie może być choć do grudnia troszkę jeszcze mi zostało a dodatkowo ten wirus I ciągle słyszy się jak zamykają oddziały położnicze w Polsce
 
No u mnie ta cukrzyca figuruje w papierach jedynie. Bo nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia. Cukrzyca nie jest przdciwskazaniem do rodzenia u Arciszewskich ogolnie, bo tego sie balam...
Też myślę o Arciszewskich ale nie ma tam neonatologii a mam cukrzycę I różnie może być choć do grudnia troszkę jeszcze mi zostało a dodatkowo ten wirus I ciągle słyszy się jak zamykają oddziały położnicze w Polsce
 
reklama
Do góry