reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bieganie 2.5 latka a machanie rękoma

chucherko

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2017
Postów
1 608
Moj 2.5 letni synek prawdopodobnie będzie leworęczny. Większość czynności wykonuje lewa ręka. No i jak biegnie to lewa ręka macha a prawą właściwie trzyma sztywno. Rzadko zdarza się żeby nią machał. Co może być tego przyczyną? Kto może nam pomóc? Ortopeda? Neurolog? Poza tym jest w pełni sił, prawa reke wykorzystuje do różnych czynności.
 
reklama
Ja jak byłam mała to mama wysłała mnie na specjalne zajęcia do psychologa żeby mnie nauczyć operować prawą rękę. Kiedyś było takie przekonanie że dzieci leworęczne są gorsze ale teraz to już pieśń przeszłości więc chyba nie ma sensu ingerować w zmianę na siłę. Dla mnie to zupełnie bez różnicy czy byłabym prawo czy leworęczna.
 
Do góry