reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

biegunka pomoc pilna

Dołączył(a)
20 Grudzień 2011
Postów
1
Witam, mam pytanie. Niedawno wróciłam z niespełna 6-miesięcznym dzieckeim ze szpitala. Zgłosilismy sie tam z biegunka i mały nie chciał pic mleka. Obecnie jest na Nutramigenie poniewaz ma skaze białkowa. Na wypisie jest napisane ze była to kwasica metaboliczna i zadnego wirusa nie wykryto. Mały dostal dwie kroplówki i miał diete kleik ryzowy i herbata. Teraz jestesmy juz w domu ale mały nadal ma biegunke i to mnie bardzo martwi.
Zastanawiam sie czy może to byc związane z ząbkowaniem?? Czy może jest jakis błąd w żywieniu. Podaje mu kleik ryzowy na mleku Nutramigen. Bardzo prosze o porade i podpowiedz co robic dalej. Będę bardzo wdzieczna.
 
reklama
Witam, jeśli nadal jest biegunka to bez zastanowienia należy się skonsultować z lekarzem, sytuacja grozi odwodnieniem, które niedawno zresztą miało miejsce. Biegunki u małych dzieci należy traktować bardzo poważnie i każdorazowo należy szukać pomocy u pediatry. Typów rota wirusów jest wiele i to że nie został wykryty konkretny typ nie oznacza, że dziecko nie przeszło zakażenia.
 
Do góry