reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Agusiaaa, my z moja siostra naszej kuzynce na panienski nagralysmy plyte z przebojami weselnymi :-Dplus jakimis milosnymi, same zrobilysmy okladke z dedykacja na komputerze majac za tlo ich zdjecie sciagniete z n-k :-p:-D I do tego przerobilysmy to samo zdjecie jak moja kuzynka niby zwiazala przyszlego meza, namalowalysmy mu duza klodke, a jej na szyi zawiesilysmy do tego kluczyk ;-):-) Wszystko w jakims programie graficznym. Wydrukowalysmy na A4, zalaminowalysmy i zrobilysmy zawieszke :-):tak: Prezent z jajem i na cale zycie pamiatka :-)
 
reklama
Wita, dziewczynki staram sie wkleic zdjęcie mojego potworka mam nadzieje ze coś wyjdzie bo robie to pierwszy raz a oprócz tego mam wiele przerw jak nie na przebieranie to na karmienie no i usypianie a do tego jeszcze Natka mi naciska cały czas coś na klawiaturze chwili spokoju człowiek nie ma.
Mała dała nam wczoraj wieczxorem tak popalić że miałam jej już po dziurki w nosie wyła do 23 i jak ją uspałam to obudziła się Natka bo strasznnie lało tak więc depresja murowana.
Pati teraz odsypia więc robie porządki w domu .
Agusia też bym poszła na jakąś imprezke sie oderwać od tego wszystkiego tylko co z cyckiem zrobić?
Fajnie jak się karmi ale strasznie to ogranicza człowieka mała cumel be więc nawet nie można jej podkarmić butlą tak więc samotne wyjście odpada.
Miłego weekendu życze jak mi dzieci pozwolą to zajrze jeszcze
 
Mery wiem co czujesz, bo mialam tak samo jak karmilam Olusia cycem... zero wyjscia na dluzej niz na trzy, cztery godzinki... potem sobie obijesz...
Bernadka... chyba telepatycznie mi przekazalas co kupic... bo jeszcze zanim poczytalam, to kupilam fartuszek... taki z nadrukowana super laska...
Jurek idzie w tym samym czasie na kawalerskie i dla niego kupilam silikonowy "cycek odstresowywacz"... hihihi... dobre....
Sandra... tez lubie robic takie orginalne prezenty... domowej roboty... ale tym razem mam za malo czasu.... ale dzieki za pomysl....
 
URL]
, nie wiem czy mi sie uda bo kozystam z żabki a chce wkleić zdjęcie jeśli nie prosze o pomoc o jakis łatwiejszy sposób na wklejenie zdjęć . A fakt co tu taka cisza
 
AGUS-to jest Patrycja hi hi hi

Mery-sliczna masz coreczke

moja Natka juz 2 dzien w przedszkolu i siwtnie daje sobie rade no ale to juz weteran bo juz rok chodzi
Pani im sie coprawda zmieniła ale fajna jest moze troszke bardziej wymagajaca ale to tez dobrze dzieci musza po sobie sprzatac i mowic zawsze dzien dobry i dowidzenia prosze i przepraszam-wiec to swietnie a poprzednia pani to zdarzało sie ze ona sprzatała za dzieci:crazy: i pozniej Natka w domu mowiła ze ja mam posprzatac bo pani w przedszkolu tez sprzata:baffled::baffled:

A co u was

deisy jak tam po powrocie do pracy
Brandy jak tam akcja z porabanym ??
 
reklama
Do góry